Liek na posilnenie imunity

VieraVJK

Mne pomohol pri solabenej imunite wobenzym. Mala som velke tazkosti, stale som bola chora, iba niekto okolo mna zakaslal a uz som bola nachladena, kamarat mi odporucil wobenzym

sumienkaaa

pozitivne myslenie urobi mnoho, ale problem ako taky vedia vyriesit len lieky a to je proste fakt, ktory mnohym ludom uchadza, lieky su pri liecbe neodmyslitelnou sucastou, ak sa clovek chce z problemu dostat a byt zdravy ;)

Kacero

Jasne ze imunita je za vsetkym a hlavne ked ma clovek nejaku svinsku nakazu v tele tak zaklad je najskor imunita. Ale nestaci na to len sa liecit telesne musis zmenit aj psichyku. Aj ja som sedel doma na riti a zuril na cely svet a cakal ze ma z toho dostanu doktori. A lieky nepomahali. Muselo sa to zacat riesit prirodne aj za pomoci psichologa. Nasiel som takeho v jednej osobe co zaroven liecil aj povzbudzoval. Lebo bez toho by to neislo. Ale kazdy na to raz dojde ze hlava a nohy su prepojene.

mamaka

Osvedčené na zlepšenie imunity:
Otužovanie - postupné sprchovanie studenou vodou.
Pravidelné cvičenie alebo robiť nejaký šport, aj obyčajná rýchla chôdza denne 40 min., keď to inak nejde.
Vhodná strava - veľa ovocia ale hlavne zeleniny v čerstvom stave, nejesť cukor a ťažké jedlá, konzumovať živé produkty pozri tibetskú kefírovú hubu alebo vodný kefír na stránke mojezdravie. sk
Očista tela od toxínov - piť veľa obyčajnej čistej vody denne aj 2-3 l, užívať Betavital - silne čistí krv a je protirakovinový - tiež nájdeš na mojezdravie.sk k tomu aj ďalšie doplnky ako super acidophilus na ozdravenie črevnej flóry, super bromelain a papain - enzýmy ako wobenzym, mykoimun... nakombinovať podľa problému.
Pozitívne myslieť a dostatočne relaxovať.
V prípade nadváhy zbaviť sa kíl navyše.

Marosko-n

Je zaujímavé čo píšete aj vaše názory. O zdravie sa človek musí starať od malička a v dospelosti o to viac nakoľko je otravovaný v potravinách aj v liekoch. Preto náš organizmus podľa ajurvédy a ostatných východných učení sa musí očisťovať,lebo dospelý organizmus podľa DNA už nemá takú schopnosť filtrovať a vyberať si tie látky, ktoré potrebuje k rastu.
Takže by sme mali doplňať v dospelosti tie potraviny, ktoré naše telo najviac potrebuje. Lenže ani dnešná veda to presne nevie.
Preto náš organizmus musí mať dostatok čistiacého prostriedku, aby sa zbavoval každodenného prísunu škodlivých látok.
Benzín to niej, ani nafta ,ani acetón, ani iná chémia.
Musí to byť len H2O - najčistejšia voda. darmo dáte rozpúšťaciu látku, čo vám rozpustí hlieny, keď ju nemáte čím odplaviť z organizmu.
Preto je voda tak dôležitá k nášmu životu. A voda má 1000 skupenstiev a vlastností a dá sa programovať ako magnetofonová páska. Je ťažké nájsť tú jedinú, alebo viac z tisíca vlastností vody.
Preto GGW -BLV liečivá voda má tie vlastnosti, ktoré pomáhajú našej zvýšenej imunite a odolnosti na chlad a patogény, Máme to vyskúšané 16 ročnou praxov. Píjeme ju dennne a máme pokoj so zdravím , už 17 rokov.

Dan_ia

Lubica to co si mi napisala je vlastne co? Je to liek alebo len nejaky vitamin? Neviem sa furt nejako dostat z problemov s imunitou. Nemyslela som si nikdy, ze by mohol byt toto nejaky vazny problem, ale cim dlhsie to trva, tym viac mam pocit, ze uz mi asi nist nepomoze :(

Dan_ia

Tak teraz ked toto citam tak som z toho po pravde trosku mimo. Tak co je vhodne riesit ked chcem posilnit imunitu? Lieky alebo nejake doplnky? Je v tom nejaky rapidny rozdiel? Mam na mysli v ucinku, pretoze ucinok je to, co ma zaujima najviac, kedze sa chcem tohto problemu nadobro zbavit a uz sa viac nim nezatazovat :O

hnoklli

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk