Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

domixie

take existuju? :D :D ja asi ziadnu taku ani nepoznam :D ale ak hej tak by som chcela aby som to tiez tak mala. ale dobre, ze teda aspon tie mame a nemusime sa trapit

zofria

Ako ja tiez musim mat nieco v zasobe a priam zavidim kockam, ktore sa zaobidu pri menstruacii bez akejkolvek tabletky proti bolestiam

lizatko0

No ako ja, keby ho neužívam, tak neviem ako by som každý mesiac tie bolesti a kŕče zvládla a to píšem s plnou vážnosťou

domixie

netreba akoze zase doktorov podcenovat, jasne ked su nejake bolesti, ktore nikdy pred tym neboli tak to treba riesit, treba sa pytat a nedat sa proste odbit ak doktor vravi, ze to nic nie je bez toho aby spravil nejake vysetrenia ale zase pokial vsetko skontroluje a povie, ze je to okay tak potom by som sa uz zbytocne nestrachovala

Gaspura

To si môžeš aj zavolať na to :D :D :D Akože sa smejem ale tá bolesť nie je vôbec sranda to si akože nemusíme vôbec hovoriť

Allie1

Mám podobného lekára. Proste bolesť to by som mala zvládnuť aj bez neho a tak som si aj poradila. Niekedy si pripadám, ako keby som tam po tie jeho úžasné rady ani nemusela chodiť

Gaspura

To je ako keby som môjho počula, to je normálka. Toho sa presne dočkách od takých starších, čo už mali byť 10 rokov v dôchodku ale nie sú lebo je málo lekárov a majú z toho ešte dosť peňazí

domixie

tak to sa da overit uz teraz ci je dany lekar aj ozaj lekarom, ale nemyslim si, ze prave gynekolog by mal byt nejaky podvodnik. to sa vacsinou tyka takych ako plasticky chirurg a taky co tie botoxy pichaju a tak. no ale toto by som asi nenechala. nerobil ti ziadne vysetrenia potom?

Bubliii

Akoze je pravda, ze lekar sa mohol aj empatickejsie vyjadrit, ale pokial vysetrenia neukazu nejaku skuticnu pricinu bolesti (napr. Endometrioza) tak jej nema velmi co poradit. Zatial nikto nedefinoval preco niektore zeny bolesti maju a ine nie a preco ich vlastne maju. Mne lekar vzdy poradil bud len HAK, alebo otehotnieť. A ked som ani s jednym nesúhlasila, tak mi ostavali len tie tabletky.