Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

Gaspura

Hej veď presne preto ich beriem ja aj kopec mojich kamarátok, proste keď cítiš, že idú na teba prvé kŕče tak si ho dáš a za chvíľu by malo byť po nich :)

sarita2612

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka o antikoncepcii v prípade, že máte vek 15-19 rokov. Jedná sa o dotazník k mojej seminárnej práci, je anonymný a za každú odpoveď budem veľmi vďačná. Ďakujem.
Link:
docs.google.com

miskovicka69

len preto som sa pýtala, že tiež som s tým mala proste od začiatku problémy, kŕče, dokonca bolesti hlavy, ešte aj hnačka takže pre mňa to tiež nebýva úplne ľahké obdobie každý mesiac, tak ma to tak zaujalo, že proste prečo niektoré ani nevedia, že majú a niektoré sa musíme takto trápiť

Gaspura

Mýliš sa ak si myslíš, že som neskúšala viacero vecí, nie je to mesiac čo mávam takéto bolesti počas ms a vyskúšala som kopec vecí aj prírodných aby mi s tou bolesťou pomohli ale nič mi nezabralo tak dobre ako tento brufen, ten mám jednoducho odskúšaný a viem, že sa môžem spoľahnúť, že mi pomôže. Nie každý si môže len tak zostať doma z práce každý mesiac len kvôli tomu, že má svoje dni, ja musím normálne fungovať a bez liekov sa to jednoducho nedá

zuzi74

roowdie, nepochopila si pointu...ja viem co je to brufen a viem, ze zabera pri vacsine bolestiach, sama ho mam odskusany, ale ovela lepsie je vyskusat ine cesty ako sa mesiac co mesiac dopovat tabletami proti menstruacnej bolesti a lutovat sa, ze inak to nejde. Nemusis ich jest ani na kila a ver, ze tvojmu organizmu velmi nepomozu.

roowdie

zuzi74 tak zas nezje ich na kila, kedze zaberaju celkom slusne. Tiez ich mam odskusane a viem, ze mi aj pri vacsej bolesti proste zaberu

zuzi74

Gaspura, to ze si das pocas bolestivej menstruacie brufen 400, tak s tym ani zdaleka nic nerobis. Resp.robis...nicis si pecen, zatazujes oblicky, zaludok. Da sa s tym bojovat aj prirodnymi cestami, len to chce zmenit postoj voci svojmu telu a zdraviu.