Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

Darla111

To ti preboha ako mohol povedat, ze si mas zvyknut? Aj sti spravil aspon nejake vysetrenia? Davas si nieco na tie bolesti? Len aby to nebol jeden z tych doktorov s falosnymi diplomami

leuscha

tak to si potom na tom tak nejak ako ja. aj som koľko krát s tým bola u gynekológa a nevedel mi s tým nijako pomôcť len mi povedal, že si mám zvyknúť a poriadne sa obrniť tabletkami

ewvinka

ja mam problemy s bolestivou menstruaciou uz asi od puberty, vlastne odkedy mi zacali, niektore baby ani nevedia, ze maju svoje dni a ja vtedy len doma lezim a cakam kym prejdu, ledva nieco do prace porobim vtedy

domixie

mne ano :) akoze nepredpokladam, ze by sa to nejako velmi predlzovalo alebo co, ale tak treba ratat do tej pol hodinky, ze to zaberie :)

Gaspura

Treba vyskúšať čo ti sadne :) Mne napríklad pred tým nezaberali niektoré lieky na bolesť vôbec, každá sme iná, našťastie tieto zabrali aj mne :)

nikma

to ucinkuje tak rychlo? hmm take daco by som potrebovala, bo mna ked nieco take chyti, tak to je doslova sodoma gomora a prakticky ma to niekedy az paralyzuje

domixie

mna to tak zvykne boliet ked mam take mesiace, ze sa mi ako keby nechcu pustit alebo ze sa tak tazsie rozbiehaju. som tu uz pisala aj inym babam, ze mi od bolesti v poslednej dobe pomaha dost brufen 400, ten ked si dam tak mam tak do 15 minut svaty pokoj, mozem dalej normalne fungovat a vydrzi mi to minimalne kym pridem z prace a potom si dam dalsiu vlastne

lajtmannlea

kočky pomoc, mám tesne pred mrchami a už teraz mám pocit, že mi roztrhne brucho. takýto nástup som veru ešte nemala

Wendy000

osobne mozem povedat, ze i tieto tabletky pri ms dost pomohli a hlavne velmi rychlo zabrali. uz som proste na tom tak, ze mam doma aspon 1/2 skatulky v zalohe