Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

remcike

No vsak to, je na truhu uz tolko liekov a da sa povedat, ze niekomu zaberie len par znaciek a pokial ich najde, tak sa aj trocha potrapi

berca

Asi by mali nieco doporucovat, len aj to, nie kazdemu vsetko zaberie. Jedna baba mi hovorila tabletkach co jej super zaberaju tak som si ich kupila a mne nepomohli nejako extremne

vandula

tak ale mohol by zas aspoň dačo odporučiť nie? ako máš mať k nemu ako takú dôveru, keď ta proste takto odbije

Gaspura

Tak je pravda, že takto riešia veľa vecíale zase na druhej strane si zober čo môže urobiť keď po zdravotnej stránke je všetko v poriadku?

Karolinana

To je teda ako super lekársky prístup. Kúpte si tabletky od bolesti a tým vybavené. To by mohol byť každý doktorom

berca

Ja mavam zienky s tymto hrozny problem, uz od puberty prakticky. Doktotrka mi robila vtedy vysetrenia a vraj je vsetko okay, ze jednoducho mam si kupit lieky na bolest na tie prve dni kedy je to najhorsie a takto fungujem uz roky

Gaspura

Chlapi by to nezvládli hlavne, oni si nevedia ani predstaviť čo to každý mesiac je. Im to príde ako nič ale veď by videli keby si to vedeli s nami prehodiť

simka214

osobne si myslim, ze horsej bolesti ani nie, lebo kocky, ktore s nou maju problem, tak sa im kazdy mesiac vracia. ako by nestacilo, ze my rodime aj deti a chlapi nic

petrina

tak tak, ja by som bola napriklad bez tabletky stratena a a aj to som sa dost vytrapila, pokial som nasla take tabletky, ktore mi v tychto dnoch zaberu. to bolo priam hrozne obdobie