Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

leuscha

tak vieš teraz chce byť každý bio, tak možno preto, no tiež tomu nejak nechápem. ja sa snažím si v takýchto prípadoch čo najskôr pomôcť si

mimwi

Ja si len dávam teplé obklady a som v posteli celý prvý deň, lieky som si pred tým dávala ale žiadny mi nezaberali tak som sa potom na to nakoniec vykašlala. A to mi tiež kamošky kadečo radili a nič

nikma

tomu ako tiez nechapem, niektori mi proste tak pripadaju, ze cakaju, pokial im vsetko len tak spadne hned z neba a bude to fungovat

berca

Tak ja by som chcela aby mi tie bolesti povolili ale zase uz som sa tolko krat oklamala, ze neviem ci mam chut dat peniaze za dalsie tabletky ak mi zase nemaju zabrat

Gaspura

Čo ti iné zostáva? Len vyskúšať čo zaberá niekomu inému a dúfať, že to zaberie aj tebe. Ak si na to ešte nezanevrela tak ja ti môžem odporučiť takto na bolesť brufen 400, ten zase napríklad zaberá mne :) Ale je to na tebe či chceš skúsiť. Ten máš ale aj tak všeobecne zameraný, že ho môžeš použiť na akúkoľvek bolesť, na zápal a horúčku