Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

Slecna N

Dobrý deň,

Už 2 roky pravidelne užívam hormonálnu antikoncepciu. Stalo sa mi však, že som sa pomýlila a po týždennej prestávke z vysadenia som tabletku užila o deň skôr ako som mala. Chcela by som sa teda opýtať či najbližší mesiac mam aj napriek tomuto skoršiemu užitiu ďalej pokračovať v uživani normálne alebo o deň skôr? Ďakujem za rady.

berca

Ale ja nie som ziadny velky odbornik na lieky absolutne neviem, ktore tie ucinne latky zaberaju a ktore nie, nemam v tomto ziadne vzdelanie tak ako to mam ja vediet?

berca

Ked to je proste tazko prist na to, co ti zaberie a co proste nie. Mne pride, ze niektore tie lieky to su len take aby sa nepovedalo, ze to na bolest vobec nezabera

mimwi

Nejde o to, že by som chcela byť bio alebo čo len som skúšala lieky na to a proste nemám dobrú skúsenosť so žiadnými :/