Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

miskovicka69

no osobne si myslím, že by si si to mala nadstaviť zase na novo akože od začiatku začať ale pre istotu by som teraz neriskovala :) čo to má ale s menštručnými bolesťami? :)

Slecna N

Dobrý deň,

Už 2 roky pravidelne užívam hormonálnu antikoncepciu. Stalo sa mi však, že som sa pomýlila a po týždennej prestávke z vysadenia som tabletku užila o deň skôr ako som mala. Chcela by som sa teda opýtať či najbližší mesiac mam aj napriek tomuto skoršiemu užitiu ďalej pokračovať v uživani normálne alebo o deň skôr? Ďakujem za rady.

berca

Ale ja nie som ziadny velky odbornik na lieky absolutne neviem, ktore tie ucinne latky zaberaju a ktore nie, nemam v tomto ziadne vzdelanie tak ako to mam ja vediet?

berca

Ked to je proste tazko prist na to, co ti zaberie a co proste nie. Mne pride, ze niektore tie lieky to su len take aby sa nepovedalo, ze to na bolest vobec nezabera

mimwi

Nejde o to, že by som chcela byť bio alebo čo len som skúšala lieky na to a proste nemám dobrú skúsenosť so žiadnými :/