Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

Luccia3

Mate niektora uz aj taku skusenost, ze ste pred tym bolesti nemavali a proste sa zrazu len tak objavili? Ale tak silnejsie bolesti

domixie

hej ked uz su tie bolesti horsie, tak treba aj silnejsie tabletky a niekomu nezaberie ani to. treba poskusat co komu pasuje :)

monchitta

To sú bolesti na ktoré bárs čo proste nezaberie. Ja mám zakaždým tak povediac strach, čo so sebou tieto dni prinesú

adellline

.. smaa za seba mozem povedat, ze som sa tiez kedysi tazko pasovavala s bolestami pri menzese. no tie tabletky bola moja spasa a odvtedy uz menzes nie je pre mna taky tazky, ko byval

domixie

tak to ano. ja proste odkedy viem, ze mi zabera na tieto bolesti tak ho pouzivam tiez aj na vsetko statne, pri chripke, ked ma hlava boli, zuby, klby, no proste zakazdym ked ma nieco boli :D

Gaspura

Mne ho až u poradili ale keď už som sa začala o tom rozprávať s ľuďmi potom tak som zistila, že si ho dáva na bolesť strašne veľa ľudí a nie len na také ženské bolesti ale aj prib bolesti hlavy napríklad dobre zaberá

vandula

môžem potvrdiť, že ten je celkom fajn, aj ja ho používam a to môžem povedať, že mne len tak niečo na bolesť nezaberie

domixie

jaj jasne :D :D prepac vobec som si to neuvedomila, ze som ti vlastne vobec neporadila. odporucala som brufen, lebo ten zabera aj mne. ale nie len na tieto bolesti ale aj na boelsti hlavy a apodobne, ma to taky siroky zaber :) neviem ved vyskusaj a uvidis ci ti toto zaberie. treba sledovat aj to aka je tam ucinna latka vies :)