Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

Bubliii

Emi no tak ked mas taketo obavy, tak za tym lekarom chod, necakaj.. ak je to cysta, tak na USG ju snad odhali a ak nie, posle ta na ine vysetrenia

mjanik

emi a OSTATNé-NA AKUPUNKTúRU NECHODTE K DOKTOROVI,to niesu akupunkturisti.On vie len čítať z knihya potom pichať.Toľko vieš aj ty,Vidíš sama ako škodia nie len ľudom ale hlavne akupunktúre!!!!!!!!!!!

Luccia3

Hento by som ja ani nahodou nezvladla, to nemusim ani skusat. No le co mam teda robit? Myslite, ze je to ta cysta? Ja sa bojim :(

emmi7

Vieš čo od toho jedného dňa to mám aj ja tak. Ako dovtedy mi ihly nejaký ten problém nerobili, no teraz sú to fakt nervy, keď mám ísť len na krv

Luccia3

Diki teda, fakt ste ma dost vyplasili. Neviem teda ci mam teraz utekat k doktorovi alebo mam cakat. Akupunkturu isto nie, ja neznasam ihly takze to nehrozi isto

emmi7

Akupunktúru už viac nie. Raz som mala tú česť a neviem, či to kočka - doktorka nevedela robiť, no bolesti som nakoniec mala ešte väčšie

roowdie

Preco ju tu akoze strasite nejakymi cystami? Podlka mna ma klasicke bolesti, ktore ma asi kazda z nas pri ms. A co sa tyka tej akupunktury, to ju ako vyhladavas pri kazdem ms?

mjanik

vyhľadajte akupunktúru,tá vám energetický upraví podbrušie a bolesti zmiznú(väčšinou ide o nachladenie]

Gaspura

Ja teda nechcem strašiť ale asi by som radšej išla k doktorovi aj hneď lebo môže byť, že sa ti tam spravila nejaká cysta a preto to začalo bolieť, nečakala by som