spadla z oblakov...a jej podobny

plamienok

ja som dva krat nabehla na LIPOXAL a za kazdym uz po prvych dvoch dnoch som ho musela vysadit lebo som z neho zacala krvacat.

lipoxal_extreme

*****************************************

*****************
aj tu to napíšem
*****************
Na chudnutie ?
Na zniženie chuti do jedla alebo do sladkého ?
Mám zaručený (mnou overený liek na chudnutie).
Prisaham stači strošičku menej jesť + ta jedna tableta....a do 2dni 1kilo dole,aspon u mna to tak bolo,a jedla som všetko tie 2dni.
Takže o čo ide?
Jednoduche,da sa kupit v každej lekarni,a vola sa- LIPOXAL_EXTREME.

*****************************************
P.S. nie je to JOJO efekt,.t.j.kila mi nepribudli spät,a je tomu už dva mesiace,čo som s nim schudla za 20dni 6kilo dole...odvtedy jem skoro všetko(z mieroua normalne,žádne prežieranie,ved ani mi už nechuti to sladke) a mam stalu váhu 50kg [výška 169cmm....vek:17r :)]
*****************************************

*****************************************

majka_

ahoj sosidza, tak vcera som mala dost zly den. ani nie tak, zeby som toho vela pojedla (i ked sa stalo), ale bola som moc nervozna, lebo sa mi v osobnom zivote vyskytlo par problemov, ktore sa uz nastastie riesia, ale tak ako uvazujem dnes som neuvazovala vcera a otvorila som dezert, co som dostala na narodeniny. takze som z neho zjedla asi 10-12 ks a to bolo fakt dost a uz som v tych nervoch poskulovala po dalsom :o(. a okrem toho som zjedla 1 malu klobasku a trocha sunky a syra z velkonocneho jedla.

no a dneska som zjedla troska sunky a nakrajanej klobasky z velkonocneho jedla a nastastie sa mi uz asi 2-3. den dari bez chlebika jest. ten som chcela vylucit. a este vcera som mala 2 kopceky zmrzliny a nanuk. fakt som mala nervy a ako vidim, sladke nanestastie na mna zabera. hanba mi, ale co uz. snazim sa obmedzovat.

ale cuduj sa svete, tak to vyzera, ze z velkych nervov aj chudnem a mozem jest kolko chcem. to som si uvedomila teraz. ale musia to byt fakt velke nervy. lebo teraz som sa odvazila a mam 78 kg a vcera som mala 79 kg rano. a ty si si ako drzala?

majka_

sosidza, ja idem teraz pracovat do zmrzlinky vramci brigady :o). bola som tam minuly rok a pacilo sa mi tam. mohla som zjest zmrzlinky kolko som chcela a ked som zacinala, tak som si aj dala zmrzlinku kolko som chcela (najma stracciatelu a jogurtovu). ale potom akosi som uz zmrzlinu nemohla ani citit :o) (no vies, ked s nou robis 12 hodin v kuse, ta... co uz no). ale teraz cez vikend tam nastupujem a uz ani taku chut extra nemam.
dnes som zjedla dost malo. jedla som to, co sa zvysilo z velkonocneho jedla (takze sunka, syr, klobaska...) a zjedla som asi 4-5 ks kolacikov (mamka spravila take malicke kusky - punc aj tvarohovy, ale take male nakrajala, takze moc som ani nezjedla si myslim). no a teraz som zjedla zmrzlinu (3 kopceky) a aj zopar chipsov. ale fakt malo to bolo. skor ma smadi a nie som ani hladna.

sosidza

a to meranie a vazenie?vahu nemam,takze vyrjesene a aj tak,ked zchudneme,tak to pocitime-ak sa chcete merat,tak ja neviem majka,nejake zachytne body-znamienka a tak :)

sosidza

majka,no vies,ja som si to s jedlom uz tak pokaslala,ze ak aj zjem normalne jedlo a pekne 5 krat denne,tak mi je tazko,aj ked nezjem vela-musi si zvyknut na ten pravidelny prisun jedla -vidis s tou zmrzlinou,my si tie nase tela a chute vycvicime pomalicky-ja mam aspon zmrzlinu vyriesenu,vsetci sa divia,ze som asi divna,ked to poviem,ale ja zmrzlinu nemusim velmi

majka_

suzen_: mas pravdu, ze je lepsie sa merat nez vazit, ale ja napr. sa neviem dobre odberat, resp. nie vzdy na tom istom mieste presne sa podari a tak tie cm akosi nesedia. neviem, mozno som len ja taka... joj.

sosidza: preco je ti zle? z jedla? alebo co? ja cez sviatky nedrzim nijaku ani dietu ani nic podobne, lebo by sa mi to i tak nepodarilo, ale davam si pozor co kedy zjem a jem vtedy, ked som hladna. a je mi celkom fajn. zistujem, ze napr. ked sme mali zmrzlinu vcera, tak som si dala kusok a mi akosi nechutila tak ako minuleho roku, ked som ju bola schopna jest na kg :o). akosi dostavam rozum :o)