Záchvatovité prejedanie

sewie

zacala som novy tyzden s novym predsavzatim...drzte mi palce kocky!chcem schudnut,ale normalne..uz sa nechcem pozerat na nafuknute brucho a dno misi!

sunny20

u mna je to rovnake, rano vstavam s predsavzatiami a vecer idem spat s depresiou a vycitkami.. uz nevladzem, mam pocit ze sa to nikdy neskonci

ppp

tak to si aj ja vzdy poviem, ze sak uz to zvladnem...aj to tak doobeda vyzera, ale na vecer akoby mi siblo a neda sa...jednoducho sa neda a je mi zo seba zle...

sewie

baby,aj ja mám bulímiu,možno,nie až takú brutálnu,raz za týžďen alebo tak...ja už neviem...točím sa v bludnom kruhu..každý týžďen mám pocit,že už to bude dobré už to zvládnem ale potom príde koniec týždňa a znova sa precpem...

ppp

ahojte som tu nova a mam rovnaky problem a potrebujem povzbudit... uz dlho citam tieto stranky no az teraz som nabrala odvahiu.. najskor som si myslela, ze sa prejedam len preto, ze som dllho chudla ( 4 hodiny medzi jedlami ) .. ze sa jednoducho len potrebujem dojest.. ale trva to uz dlho.. presnejsie rok a pol a ja som az nedavno zistila, ze mam PPP... som zufala, lebo nedokazem s tym nic robit... prosim pomozte

avinka

baby,co je s vami,napiste ako sa mate,co nove a tak dalej.
buba-ty sa mas ako? dieta ok?
soffi, kolko mas prosim ta rokov?kolko vazis a merias? kolko chces schudnut a kolko si uz schudla?a ked schudnes na pozadovanu hmotnost-takymto sposobom..co budes robit dalej? telo to nevydrzi vecne vies..hmm,drz sa.

sony

soffi:ako neviem ze by to tu niekto robil, my sa skor snazime schudnut normlane..iked sa povacsine nedari:)
toto skor do anorexie a bulimie..

soffi

Ahojte babulky.Mne kolkokrat za den chytia nesmierne chute ani tak nie na jedlo ako na ten pocit napchat sa (potom vyzeram ako tehotna) a potom to ist vygrcat.Uz si nemusim davat prsty do krčku,staci mi ked sa nahnem nad toaletnu misu,stlacim si bruco a zaludok a ono to uz tecie samo.Zase mavam aj take chutky ze jem jedno cez druhe a potom lutujem ze kolko som za to vyhodila penazi a aj tak to pojde do zachoda.Mohla som si radsej na seba nieco kupit a nie sa zbytocne napchavat...Hovoria aj ze ked nieco zjes tak aj tak ze to vsetko nevyvratis,ale nieco ti ostane v tele.U mna je to tak,ze na zachode cakam,dokial zomna nejde zlta kyselina,potom viem ze je vsetko vonku.Viem baby ze je to nechutne,ale je to realita ktoru som opisala za vas,ci nie?Bola by som stastna keby som to nerobila,ale .......pomaha mi to.Nemozem napisat ze by som bola rada keby som to NEMUSELA robit,ale jedine co musime je iba zomriet.Napiste aj vi nieco na to.Majte sa.Ja zas pridem.Papa.

sony

cleverka:no tak to si to mala dost drasticke, to ja aj keby som bola akolvek na tom keby som zjedla pol jablka by som nevladala este v ten den prejst ani po schodoch..ako ja ked nejem je zle, ja som zla, neprijemna podrazdena na kazdeho..dnes som sa ase drzala..az na vecer, najhorsie je ked som doma a mam cas, to vtedy by som jedlaaaa..ajaaaaj..vies ale keby si mi napisala ako si sa k tomu aspon vyhecovala, mozem ti slubit ze do nicoho nepadnem, ale ja potrebujem aby ma niekto vyhecoval a aby som uz po 5. nejedla..sak to je somnou strasnee!!a este k tomu prichadzajuce vanoce..no amen somnou..:))