Záchvatovité prejedanie

kiky

buba:no veď práve...a telo tak nebude môcť donekonečna fungovať..ja ti poviem takto..keď som rok málo jedla nepocítila som nič ale potom sa to odzrkadlilo na zdraví na mojich výkonoch a tak..a vieš čo je najhoršie?Že keď sa niekedy naješ normálne budeš mať totálne výčitky pretože pre teba to bude už strašne veľa a budeš sa strachovať aby si nepribrala a o čom je taký život keď nemôžeš byť uvoľnená a robiť čo chceš keď sa musíš stále kontrolovať???

buba

kiky:no zacinam s tym a cakaju ma dva castingy..a jasne ze to nie je zdrave ale co mam robit ked to treba tak rychlo...ak tam nepridem s dobrymi mierami tak tam ani chodit nemusim..a jasne ze ak zacnem vela jest tak to rychlo naberiem..ale to asi uz nebude mozne u mna normalne sa najest..

kiky

buba:tak to si schudla dosť rýchlo..nechcem kaziť radosť ale to sa môže ešte rýchlejšie potom vrátiť..a nie je to pre tvoje telo ani zdravé...ty si modelka?Alebona aký kasting ideš?

buba

sony: no neviem ci mam navrch...mne je jasne ze to co robim nie je az take zdrave..o 9 dni mam casting tak musim schudnut 4-5 kil tak som zufala a neviem ci to stihnem..tak uz aj to malo som obmedzila..vies co je najlepsie v tvojom pripade?nejedz po piatej a schudnes urcite.uvidis...v pohode sa napapaj len nie sladkosti a take tukove veci a vecer uz nepapaj..a uvidis ak to vydrzis par dni rychlo si na to zvyknes..neboj dako to zvladneme...

renata nová

baby prestaňte s tým!! :) mne v lete nejako zachutilo papať, tak som vždy všetko nasilu vyvrátila...od septembra jem len niečo lahké na raňajky a na obed, vôbec sa neprejedam, a po 3 hodine by som si nedala ani jablko...pijem vela vody a cvičím a schudla som len 1 kilo za tri mesiace!!!mam pokazený metabolizmus, nezahravajte si s tým, teraz mam ešte väčšie depky jak predtým, snažím sa to vydržať, robím preto všetko, ale nejde to...neviete mi niekto poradiť? renata

avinka

barbara236..zmenit to.ked mas problem tak ho skus riesit.ak chces schudnut-je vela metod,neviem ci je bulimia ta najlepsia.. tak urcite neschudnes,len si pokazis zdravie.skus s tym prestat ,a ak chces schudnut,tak lepsim sposobom prosim ta.je to na tebe..

avinka

zistila som,ze moje sebavedomie vyplyva z mojho vyzoru..:/ cize mam nizke sebavedomie a som zakomplexovana..

co baby ako sa mate?sony,buba,clevrka..:)

barbara236

nevem čo dalej...vždy ked idem spať tak si poviem že už budem chdnúť na raňajky si dám niečo ľahké napr. vločky s jogurtom na desiatu mam niejaké ovocie ale ked prídem dom u tak sa to opakuje vždy okolo štvrtej sa napraskam ani si neuvedomujem čo zjem a potom to nasilu vyvrátim.. .a teraz sa mi aj bývalé kamošky smejú aká som tlstá a píšu mi urážlivé emaili...ja som bola tieš chudá vážila som 48kg ale pre problémy s rodičmi som pribrala 20kg..mam bolimiu? a tieš som si chcela podrezať žily ale nemala som odvahu mam dorezané celé ruky a toto už trvá vyše pol roka...čo mam robiť????dakujem za odpoved