Záchvatovité prejedanie

sony

ahojte..ja mam normalnu postavu, 168 cm 54 kil..zatial, ale strasne vela jem..ako neumerne mnozstva..snazim sa to potom kompenzovat aspon trosku tym cvicenim,ale 2 krat za tyzden hodka a pol to je nic..ja som z toho chvilami aj zufala lebo ked sa tak vela najem nemam potom ne nic chut nic ma nebavi a som taka nudnaa..viem ze by som sa mala stravovat 6 krat do dna v malych davkach jest zeleninu a ovocie, vela pit..su to kecy, neda sa to..neda sa to lebo ked sa rano zobudite a pridete do kuchyne a tam vas caka mamina babovky..ako koniec..mna by len zauimalo kde tie dievcata co maju A alebo B beru tu voľu..zavidim im ju..ze si nic do tej pusy ako je den dlhy neda..myslela som ze je to normalne ze takto jem, ale ked uz mam potom take bolesti brucha ako som napraskana ze neviem ani sedet, si fakt hovorim ci som sibnuta ze neviem kedy mam dost???

richie

ahoj!ja som tu nova...nikdy som netrpela ziadnymi poruchami.vzdy som vsak chcela schudnut...da sa povedat ze to bol moj sen mat dokonalu postavu a potom nosit minisuknicky a kratke tricka.tak minuly rok som zacala drzat dietu...zacala som velmi prisne a bola som na seba hrda.no potom to zaslo az tak ze som mala 46 kg ale ja som sa sama sebe pacila...noo a potom cez tieto letne prazdniny som mala take nejake zachvaty a musela som sa prejedat jednoducho som nejedla ale zrala a aby som to nejako zvladla a nepribrala tak som sa kazdy den chodila trapit do fitka no a tam som bola kludne aj 3 hodiny...no a takymto sposobom som za 2 mesiace pribrala 14kil a teraz mam 60kil a citim sa jak mamut...uz drzim 3 tyzdne dietu ale dnes som ju porusila ani neviem preco...zajtra mam narodky a ked som dosla domov tak mi mama povedala ze si mam dat kolac a ja som si dala nooo a teraz mam vycitky.ale uz som si povedala ze teraz si tuto postavu este "uzijem" a potom ked uz schudnem a budem sa citit znovu fajn tak sa nad tymto len zasmejem jak som sa trapila...len dufam ze ma tieto zachvaty uz nikdy nezastihnu...myslela som si ze poruchy jedla ma nikdy trapit nebudu a urcite nie v mojom veku-zajtra budem mat 16 a ked som bola taka chuda tak som sa stala fotomodelkou a ked neschudnem tak pridem o vela ponuk tak vlastne aj to ma zenie dopredu...ale ak sa mam priznat tak som zavisla na svojej postave.ked rano vstanem tak uz rozmyslam co mam zjest aby som nepribrala...a bojim sa ze ked schudnem tak ma to chyti zas a budem sa trapit s anorexiou...

nnika

thesiamee: ja si ale fakt neviem predstavit ako o tom poviem rodicom. lebo treba zacat pri nix. sama si psyxologa najst nemozem. a ked aj im o tom nejako poviem. zacnu ma kontolovat co a kolko jem a tym sa to len zhorsi

thesiamee

zachvatovite prejedanie je podla mna najrozsirenesie ppp. aj preto je viac akceptovane ako A, B, ved kolko ludi sa prepchava dnom i nocou... mozno to je tym ze zdravotne problemy nie su take hrozive a viditelne a prejavuju sa neskor... urcite vyhladaj pomoc, tvoja choroba nie je ymysel, je to PROBLEM ktoy treba riesit!

nnika

ahoj avinka. diki za story. este mas anorexiu? no ja nieze mam OBDOBIE zacvat.prejedania. ja si uz ani napamatam kedy som naposledy normalne jedla... obcas sa mi podari jest ako tak normalne ale to trva vzdy len jeden den. vacsinou ked nic nestiham a vela casu na jedlo neni. lenze to potom radsej toho zjem menej, som hladna a telo si to potom ako si pisala vynahradza a uklada zasoby pri tyx mojix zaxvatox. bulimiu nemam lebo ja zvracat neviem. moje telo je natolko mudre ze mi to nedovoli. jasne ze by som xcela nieco s tym robit ale toto je tak malo rozsirena ppp ze by si asi zacali ludia mysliet ze si len vymyslam a xcem byt zaujimava al.co. ja neviem:(

avinka

ahoj nnika. no aj ja som tym presla.po 3 mesiacoch nejedenia som sa dostala do anorexie..a potom prislo obdobie zachvatoveho prejedania(ja neviem co to bolo,asi tyzden som jedla vsetko co som videla..potom zase tyzden hladovka a takto to slo dokola)teraz sa pokusam jest ako tak normalne,snad sa telo z toho(a hlavne hlava;) uz spamatava a bude vsetko oka...:( ale pri tych zachvatoch,bolo to strasne,telo asi bolo tak vyhladovane..bola som uz uplne prezrata a stale ma nieco nutilo aby som si este dala a dala a dala...! stale som iba jedla,nic ine som nevnimala,strasne ma bolelo brucho,povedala som si,ved mozem,ved dam zase hladovku.. nevedela som to ovladat,zastavit,akoby to jedlo ovladalo mna.. a kedze vracat som nevedela,samozrejme ze po tych obdobiach hladovky,si telo pre istotu vsetko ukladalo..
nikka..ty mas teraz obdobie zachvat.prejedania?mas aj B?chces s tym nieco robit?