Záchvatovité prejedanie

misha

kiara, ja som užívala 30 tbl. denne Fenolaxu, ale od 13.11. som nemala ani jednu tabletku...Mala som strašné abstinenčné príznaky- psychické aj fyzické, ale už je to ok. Riešila som to so psychologičkou...Lenže, dnes by som ich veľmi potrebovala..:(

kiara88

ahojte,kto mi poradi pls,alebo kto ma taky podobny problem ako ja.hrozne sa prejedam kazdy den a potom si dam prehanadlo....a teraz je to den co den...uz som tych5kg co som schudla behom tyzdna nabrala a newim sa kontrolovat!heeeeelp!mam 163cm,58kg...

misqua

Ahojte vsetci na tejto stranke. Viem ze mate problemy s primom potravy a preto, ze je to dost zavazna tema, rozhodli sme sa urobit o tom projekt do skoly. Konkretnejsie, zameriavame sa na anorexiu a snazime sa nejako odstranit pro-ana stranky z webu (pro-ana stranky propaguju anorexiu ako druh zivotneho stylu). Chceli by sme vyhladat nejaku osobu, ktora mala alebo ma anorexiu a snazi sa vyliecit, ktora by nam nieco porozpravala o tejto chorobe z ineho ako z lekarskeho hladiska... Mozno vam to pripada cudne, ale je to realny projekt a ja by som odcenila keby sa nam niekto ozve. Najlepsie by bolo z Prievidze alebo blizkeho okloia... Alebo nam svoje nazory, prispevky, pribehy alebo hociake info. posielajte mailom (ak chcete zostat anonymni) na mifa-fifa@azet.sk Dakujem.

sewie

betka,zlatko...neviem presne aky je tvoj problem...ale klud casu dost,nemozes od seba cakat zlepsenie zo dna na den..hlavne je ze si uvedomujes chybu a chces to vsetko riesit...ale riesene pride pomaly..hlavna je vola...bnetrastaj sa tak psychycky za zlyhanie..pretoze vyhra e uz len to ze bojujes!ja tiez bojujem s bulimiou a viem co to je kde stale mas pocit ze sa napriek snahe vracias na zaciatok..ak chces napis mi mail..cez ten sa da lahsie komunikovat...spolu to zvladnem...pa

betka20

IRISKA prepac musela som to urobit je mi lepsie skusim od zajtra mam rada vianoce ale nie jedlo.Preco musi existovat