Záchvatovité prejedanie

meduuuza

ahojte volam sa katka a mam 16 rokov moja oblubena cinnost bolo prejedanie sa a uz som aj zabudla co je to hlad...minuly rok som drzala dietu a schudla som 15 kilo no za pol roka prezierania som 10 pribrala teraz som si povedala dost a 4 tyzne drzim dietu a schudla som 11 kilo ale potrebujem radu!!!jedavam teraz 3x denne na ranajky musli podla chti ovocie atd..na obed cestoviny,ryba salaty...a vecera o 4-5 hodine to je moj problem myslite ze si to kazym ak zjem povedzme 3 musli tycinky alebo misu salatu alebo kyblik corny linea snackbit poradte vecere o 4 byvaju troska velke chcem len vediet co si myslite o tom mnozstve vzdycky cez den sa mi dari jest malo a potom zjem vela sice zdraveho ale aj v musli je cokolada ktora v 4 tycinkach sa nazbera posiiim o radu dakujem

kyblik

Janka, ona nechudne preto pretoze pri vyvracani nevyvratis kalorie co si prijala ale uz trochu spracovane jedlo, takze sa len odvodni ale nema sancu chudnut kedze toho pojedla, to nieje take jednoduche, a mozno aj preto ju to hneva ze nechudne ale ani nemoze pretoze vracanie neznamena stav ako pri stave "nic nezjedenia"

janka

ahoj, vsetkym vam tu drzim palce co sa snazite bojovat! velmi vas obdivujem! sama nemam takyto problem ale mam kamaratku a myslim ze trpi bulimiou, strasne by som jej chcela pomoct. zhanam nejake infosky o tychto chorobach. chćela by som sa spytat ako je mozne ze aj napriek tomu ze po jedle zvracia , jej vaha je stale rovnaka, vobec nechudne!!! na toto sa neustale vyhovara, ze ona s poruchou prijmu potravy nema nic spolocne , lebo jej hmotnost sa nemeni. nevieme si s nou pocat... :((

adrianka

UZ NEMAM BULIMIU! doteraz som mala,ale bola som na operaciu mandli a nemohla som jest, nie to este vracat. a teraz sa viac kontrolujem pri jedeni. jem len zdrave jedla aj ked su nechutne. nejem nic z bielej muky,ani sladkosti,skratka len zdrave veci. a to je vraj tiez choroba! clovek aby sa siel z toho zblaznit....

jennifer612

adrianka ahoj precitala som si Ta , ja tiež neviem ako som na tom jem velmi malo ak chces napis mi na JENNIFER612.AZET.SK POPISEME

jaaaaaa

trpis nou vtedy ak zjes velké množstvo jedla a potom to idem vyzvracat :( ak to robis tak trpis bulimiou...kludne mi napís ak budem vediet tak pomožem

jaaaaaa

adrianka nie ja nemam bulimiu len som sa ti snažila pomoct...občas mavam záchvatovité prejedanie ale nevyzvraciam to takže nou netrpim..ale rada by som ti pomohla nejako ak viem