Záchvatovité prejedanie

ForEver?

to je fajn. len..vies, ked budes mat podporu, tak to pojde v kazdom pripade lahsie a nebude hrozit to, ze sa na to vykasles. keby sa nahodou nieco stalo..ved vies...

sewie

ForEver,lebo myslim ze som to sekla v dost slusnom zarodku a drzim sa zatial najdlhsie ako mi to slo a postupne prichadzam na system-na veci co to spustali...

sewie

mama42,dik,za povzbudenie-to sa vzdy hodi.myslim ze sa z toho uz pomaly dostavam a ak zase zlyham urcite pojdem za psychiatrom,ale zatial dufam ez teraz mi to vzdrzi,duufam

mama42

sewie
ak sa chces z toho dostat tak ta musi v prvom rade liecit psychiater,... pretoze sama sa z toho aj vy vsetky velmi tazko dostanete...snad by som povedala ze ani nikdy nedostanete

sewie

hej sunny ma pravdu,hlavne s tym musis postupne prestat,uz teraz mas zrejme dost posramotene travenie,ja ho mam riadne a to som tak dlho zas neprehanadlovala,a mam brucho ako balon..ale uz to brat nechcem-dufam ze sa to pomalz upravi..dobry je aj caj Regulavit-ale na ten tiez nie je dobre si zvykat-ale urcite na zaciatok lepsia alternativa

sunny20

no slivky..ked nie su cerstve tak susene a namocne vo vode chvilu.. a caj z kassie senovej(senny list alebo podobne veci) nie je to idealne riesenie,ale mne to mohalo pomaly prestat

kiara88

sewie....ten fenolax,resp.Bysacodyl je peklo,,ja to uz beriem skoro rok,ale pravidelne tak od leta,t.j kazdy den si davam 6 niekedy aj viac...max.som si dala 15 ked som toho fakt vela zjedla.skusala som to od noveho roku vysadit,nemala som to 4dni,ale citila som sa ako balon,bolo to hrozne,tak som sa k tomu vratila.fakt si bez toho neviem predstavit zivot...ja viem,ze je to nebezpecne,najradsej by som to nebrala!!newiete mi niekto poraditt prirodne prehanadlo,nezalezi na cene!!!

sewie

nie som tvoja!a nic neschvalujem..zjavne nevies o com to peklo je a dufam ze to nikdy ani nepoznas...nevies co to je ked si myslis ze si das len kusok cokolady a potom impulzivne siahas po dalsom a dalsom..na stole ti stoji robota ale tz rozmyslas len nad tym kde zohnat dalsie jedlo..,brucho sa ti bolestivo naplna,mas pocit ze prasknes ale ty nemas dost a zrazu si uvdeomis co si spravila...jedina moznost ako to cele,,odcinit"je dat to von...so slubom ze to uz nikdz nespravis..nikdy!ale ono to pride znova a vzdy sa citis spinava,skazena,tlsta a hlupa...ale ludia s ppp nie su hlupi vedia ze to co robia je zle a chcu sa liecit!a ak sa z niecoho chces liecit tak to neshvalujes!