Záchvatovité prejedanie

monica

pre sewie:nevsimla som si ziadnu nadavku v texte, niekto potrebuje aj ostrejsie povedat, aby sa konecne prebral..vecne chlacholenie, lutost a "podpora"su niekedy na skodu a tym ze uzivas prehanadla a uvedomujes si dôsledky, ich zaroven aj schvalujes moja...

sewie

pre monicu,zjavne ziadnou ppp netrpis ked namiesto argumentov len nadavas,ak si si nevsimla michaela netvrdi ze je to dobre a na zaklade toho co pise je logicke usudit ze si je vedoma rizika a nijako to neschvaluje..mzslis si ze nejaky clvek moze mat zalubu v tom ze celz den sedi s krcmi brucha na zachode?!nemusis mat vyvod aby si videla ako ti prehanadla strpcuju zivot..tak si tie istre ,ustipacne poznamky usetri pre ludi,co pre stromz nevidia les a myslia si ze prehanadla su super a nie pre tzch sa pokusaju bojovat a liecit!

monica

pre MichaeluX:si blazniva ked sa napchavas tym svinstvom. Ked budes umierat na rakovinu a behat s vyvodom a smrdiet ako hovnocuc, vtedy ta uz stihla linia zaujimat nebude...a uz bude neskoro..

michaelax

Aj ja jedavam fenolax.Kedysi mi 4 tabletku ucinkovali uplne perfektne..dotala som zo seba von vsetko co som chcela...Teraz na to po potrenujem tak 6-7.Vsak to je strasne..Myslim ze z toho mozme dostat az rakovinu hrobehi creva,kamaratka je sestricka.. a vraj taki ludia nosi vrecusko na bruchu a tam sa to vsetko vylucucje lebo nemozu cez konecnik..to by som sa uz asi radsej zabila.

sewie

caute baby,vsetci si myslia ze skoro nic nejem,ale to nevidia tie kvanta sladkosti co do seba tajne cpem..vianoce som prezila na kilach fenolaxu a hroznych krcoch brucha!cos tym?

lilaa

ppp: moji nevedia. malokedy jedavam s nimi. a aj ked tak sa pred nimi neprezerem. skor si myslia ze mam inu ppp nez zach. prejedanie

kiara88

ja som si dala vcera 13tabl. Bisadocyl,ale vobec som skoro nebola.Predtym som si denne davala tak 6-10ks fenolaxu.kazdy den si musim davat prehanadlo.ale chcem s tym prestat od Noveho roku,bo viem ze ma to len nici a aj tak to nema ziadny ucinok.