Záchvatovité prejedanie

cechovam

misha dakujem za odpoved ale chcela by som vediet kde to robia a kontakt na tu nemocnicu alebo radu ako to zistim dakujem

sony

buba: ja som dnes mala ranajky, potom obed a veceru, samozrejme, nestravovala som sa velmi zdravo, ale u mna je uspech, ze som jedla takto pekne, ze som do seba nedzgala rozky a podobne tukove veci..proste mam pocit ze moje telo si ovela viac vazi, ked spapam maso s ryzou ako ked zjem 3 rozky so syrom a sunkou..ze mi to dlhsie vydrzi..teraz mam toho ale v skole tolko ze si to dost kompenzujem tym jedlom co nieje zrovna najvhodnejsie vzhladom na to,ze nemam cas cvicit..
a neboj, ty vyzeras ze sa naseries a vydrzis, ja som ani len nemala odvahu skusis zjest za den to co ty..este stale mas daleko navrch odomna..

misha

cechovam: bandáž žalúdka stojí okolo 60 tisíc korún- možno viac, a robia to len ľuďom, ktorí sú ozaj obézni, a ktorí majú z obezity zdravot. problémy.

cechovam

prosim vsetkych ktori vedia nico o bandazi zaludka nech napisu svoje skusenosti,a kontakt na tzch co to robia dakujem

avinka

clevrka ahojky:)) vidite preto su tie hladovky trochu na hovno,lebo ked sa prejeme,telo si hned vsetko berie do zasob.a tak vznika jo jo.
clevka..aj so mnou je to podobne a dost ma to zere,ale dost.

buba

sony:
no tak ti poviem ze vcera som zlyhala na plnej ciare..proste neviem nejak som to nezvladla a zjedla toho strasne vela :(( mala si pravdu:( citim sa ale teraz hrozne.a urcite to co som za tie dva tzyzdne schudla po vcerajsku pojde naspat..ach citim sa hrozne.uz nikdy sa neprejem..nikdy.priznavam sa ti aby si vedela ze nie si jedina co raz za cas zlyha...ale uz dost..pre tieto vycitky co mam teraz to uz nikdy nechcem zazit...tak sa drzme ..a vydrzime dufam

sony

buba: vies ja nechcem jest tak malicko ale raz sa mi podarilo 3 dni nejest, vtedy mi sestra povedala ze to jelmi dobre ako ocistna kura pre telo, tak som to skusila a nejakym zazrakom som to vydrzala a hladna som za cele tie 3 dni nebola..doteraz to nechapem..neschudla som ani nic, len som sa precistila a hlavne sa mi stiahol troska zaludok a nebola som taka pazrava..
a nevydrzala som, lebo som si nic nedala medz obedom co bol o 12:30 a 17tou, tak som o pol jedenastej zbuchala 2 rozky..ale moja chyba, mala som sa napapat medzitym aj ked som necitila hlad, nemusela som to konpenzovat vecer..a nebojis sa ze pri takomto stravovani sa za chvilku neovladnes a spapas vsetko??
ja sa prisaham polepsim, ma to tu tak motivuje, ked vidim ze niesom jedina s tymito problemami zravymi..vypijem fakt tie 2litre, MINIMAAALNE!!!lebo ja pijem ze pol litra a hotovo..ale drzim palce, aby si schudla ale pri tom nespadla tam kde vravi kiky..
a chcem mat volu a neviem!!

clevrka

Ahojte vsetci...avinka stratila som sa ale uz som tu...mala som strasny tyzden ...okrem toho ze mi zomrela babka som mala aj zdravotne problemy a najviac ma stve ze som zasa jedla ako najata...dokonca som si ani neurobila moj cajika nejedla som ani chrom...úplne som sa na to vykaslala...taraz si to straaaasne vycitam...zasa od znova...vtedy som uz schudla 3 kila ale teraz za ten sprosty tyzden to mam spat :((( asi tak sa mam...ale od zajtra zacinam zasa od znova a tentoraz to uz bude navzdy...uz NIKDY sa nebudem prezierat!!!a ked to porusim tak som tatalny slaboch!

kixina

Ludia moji...:)) nechcem Vas tu poucovat, ale mne sa podarilo schudnut takym sposobom, ze som nevecerala a zacala som cvicit. Cez den som si dopriala cokolvek...Samozrejme v primeranom mnozstve, ale po tej 17stej som uz nejedla vobec. Ked sa to nedalo vydrzat, tak jablko...Sqvely vysledok a da sa to aj udrzat. Bez vecere sa zit da. Ale nejest cez den...to nie je dobry napad. Obcas aj na mna dojdu prezieracie stavy, ze pojem vecer o jedenastej co najdem, no nic si nevycitam..co uz ked je to vo mne...Je to vsetko stav mysle. Vobec nemusis byt hladna no jednoducho tvoja mysel zacne provokovat s takymi vecmi ako je ..v chladnicke je kolac a chipsy su v skrinke..len si daj...:PPPP no a to staci prekonat...teraz som dokonca pribrala kustik, lebo som sa po veceroch napchavala a akosi zlenivela....no od zajra zacinam...bez vecere a sportu trochu a bude to...drzim vam palce...len nehladujte prosiiim...majte sa radi take ake ste....ak sa takto necitite dobre, tak s tym nieco urobte, ale nie takymto sposobom.....pa

Najčítanejšie články