Záchvatovité prejedanie

sunny20

sewie typnem si: sladkosti, mastne jedla ktore bezne nejedavas,lebo sa z nich pribera, oriesky, chipsy a vsetky podobne maskrty:)
dufam ze vydrzis.. ide ti to dobre. drz sa a aj ak pridu male zakolisania tak zacni znovu a nevzdavaj sa:)

kiara88

ja som s tym zacala preto,bo som mala casto zapchu a chcela som to nejak riesit,tak som nahodou v casopise citala o Fenolaxe...v lete som to zacala brat pravidelne aby som nepribrala,ale teraz si davam tak 1,2 dni prestavku.viem ,ze to je nic,mala by som s tym uplne prestat,ale to musim postupne,nie zo dna na den...to sa proste neda!!!date mi este nejake rady...za psychologickou ani doktorkou urcite nepojdem!

mama42

sewie
prave preto ze v tom este takto nelietas...ako niektore dievcata tu je lepsie ist za obvodnou lekarkou aspon sa jej zdoverit a poradit povedat jej ako casto to robis ci je nutne ist za psychologom ...dievcata skuste sa liecit budete sa mat potom ovela ..lepsie nebudete nestastne a v depresii to nie je zivot...si dospela nemusi o tom ani tvoja mama vediet ...vies tieto choroby z nich sa skor clovek dostane ak sa to podchyti vcas....ale rob ako myslis...vacsinou to speje do stadia ako ta dievcina kiara88:-(((

sewie

mama 42,chapem ze to myslis dobre...po prve ja som nehovorila o jednej cokolade-tou sa to len zacne a skonci pri kvantach ktore si nevies predstavit...
jasne ze treba ist za doktorom,ale JA sa citim momentalne dobre-viem ze to co som robila bolo nespravne,ale skoncila som(dufam ze to nezakriknem(nevidis do mojej hlavy a nevies ako to zvladam ci nezvladam,som dospela a viem co mam robit a preto ti hovorim ze ak sa mi tonahodou znovu stane tak za nim urcite pojdem,ale zatial to nie je akutne..normalne jem a nevraciam-poznam veci ktorym sa musim vyhnut,aby som to znova nespustila,nasla som si supre kamosky,ktore maju podobny,alebo taky isty problem ako ja a cez maily mi pisu rady od pszchologou a velmi mi pomahaju...na teraz si myslim ze to staci,ak sa mylim,vyhladam pomoc..mame to urcite nepoviem-nepomohla by mi,nevyzna sa v tejto chorobe a navyse je velmi citliva,ma slabe srdce a len by jej to ublizilo-viem ze takuto situaciu by nezvladla,viem ako trpela ked bol jej otec chory,nevladala sa nanho pozerat,mne je teraz fajn-nebudem ju tyrat

mama42

sewie
VIES ODKLADAT NIECO MOZE BYT UZ NIEKEDY VELMI NESKORO...prepac ze som ti takto hovorim....ale hoci teba moje slova mozno neprinutia riesit svoj problem ...mozno ine dievcata ...sa rozhodnu....

mama42

sewie
zdover sa s tym v prvom rade svojej mame ked ta ma aspon trochu rada....co myslim ze kazda matka ma svoje dieta rada a nebude ta chciet prezit...ziadna matka nechce prezit svoje dieta...TAK TI POMOZE....bude to tazke pre vsetkych ....ale ty budes zit a budes sa mat omnoho LEPSIE PSYCHICKY.....jest je normalne....jest je normalne..! zvracat nie je normalne...je to chore

mama42

sewie
vzdy sa citis spinava,skazena,tlsta a hlupa...ale ludia s ppp nie su hlupi vedia ze to co robia je zle a chcu sa liecit!a ak sa z niecoho chces liecit tak to neshvalujes!
sewie ---- spinava skazena hlupa????? to su tvoje slova......z jednej cokolady???
----dalsie tvoje slova ludia z PPP nie sú hlupi ... to je sväta pravda -----LUDIA S PPP SU CHORIIII---- S CHRIPKOU IDES K LEKARKE ---- PRECO NIE S PPP???
PRETO NEJDES ZE SA BOJIS HLAVNE HAMBY---- choroba nie je hamba choroba je choroba a vyliecit ju vie hlavne lekar