Tak a dost!chcem zmenu!

Príspevok v téme: Tak a dost!chcem zmenu!
be thin

baby neviem ako vy ale ja uz mam toho fakt plne zuby...par kil navyse celulitida a niekolko desiatok diet mam uz na svojom konte,no zatial sa ziadny vysledok neukazal.preto som sa rozhodla skoncovat s dietami-ktore zevraj nemaju ucinky...zacnem konecne pravidelne cvicit budem pravidelne jest polovicne davky a budem vela pit...mojim cielom je nieco dokazat do maja,kedy odchadzam do francuzka na tri tyzdne s mojou triedoua tak sa tam za seba uz nemienim hambit...kazdy den(ak sa dostanem na net)budem pisat ako sa mi dari..kolko som toho zjedla a kolko som cvicila...navrhujem aby ste sa pridali...snad to pojde lahsie..navzajom sa budeme motivovat:)

be thin

ano myslim obycajne vlocky nie cokoladove...a som si vedoma ze aj ta pasteta bol blby napad..
takze keby som zajtra zacala tymy ovsenemi vlockami a ovocim..desiata banan..obed mam zapekany karfiol..na olovrant nejaku zeleninku a na veceru chude masko..alebo nejake bielkovinove jedlo hej?:)

la_misma

hehe :) vajicko - papala som len bielko
moj jedalnicek:
R: celozrn. rozok s natierkou, caj
D: znova racio zemla (celozrn. zemla, maslo, chuda sunka, tvrdy syr, zeleninaaaa)
O: take divne.. v skole.. hnus.. nezjedla som toho vela, tak som si dala este bebe keksy s musli
Ol: biely jogurt s nakrajanym bananom
V: musli s mliekom (malo musli, vela mlieka :)) )

mirko:
vies, ja nechcem prejst na uplne zdravu skvelu stravu, ktoru viem, ze o pol roka na vyske dodrziavat nebudem schopna. to by som vsetko hned pribrala spat.. radsej pomaly, tymto sposobom.. hovorim, funguje to.. neviem preco, ale chudnem.. jem VSETKO, ale v malych mnozstvach.. :)

miro.83

Skusim zhrnut kde robis chybu
musli na ranajky super vec ak to samozrejme nie su cokoladove musli potom 2 chleby s pastekou to je to najhorsie co sa chudnutia tyka chleba obsahuje cisto rychle sacharidy a pasteka zase vela nezdravych tukov tieto dve veci sposobuju jednu vec a to ze zvbysuju inzulin do ohromnych vysok a zvysena hladina inzulinu sposobuje ukladanie tukov a po hodine dostanes zase chut neco zjest. Nejest po 17 je blbost posledne jedlo ma byt kludne 3 hodiny pred spankom. Celkovo ti aj bielkoviny chybaju nemusis sa bat jest mäso ci nizkotucny tvaroh. Bielkoviny sa neochotne ukladaju vo forme tukov skor sa pouziju na regeneraciu svalov pocas tvojho spanku.

be thin

len jak mam tiez uz toho o chudnuti dost precitane a snazila som sa spravit si podobny jedalnicek ako si navrhol nizsie ale nikdy mi to nevyslo...
takk ale skusim

miro.83

Ako premna za mna mne to je jedno chcela si radu a kludne sa znic. Ja daco o chudnuti viem a viem ze to o co sa snazis vedie tam kam som smeroval a tato stranka je o zdravy. Staci sa pozret na tvoj jedalny listok a kazde mu dojde co si ja nikoho nemusim presviedcat.

be thin

inac tie ovsene vlocky s mliekom som mavala na ranajky kazdy den ale mam malo casu teraz rano tak nestiham..ale dakujem..preco mam ale pocit ze takym jedalnickom neschudnem?
a ty schvalujes nejest po 17?
niekde je pisane ze to je ok inde ze to spomaluje matabolizmus..

miro.83

ranajky musia byt bohate na sacharidy tam sa hodia najlepsie ovsene vlocky napriklad z mliekom, desiata nejaky zeleninovy salat, obed kuracie prsia z ryzou, 3 hodiny po obede zeleninovy salat ci polievku, a na veceru si daj neco co obsahuje viacej bielkovin pretoze po treninku si telo pita bielkoviny dvojnasobne. Bohate jedla na bielkoviny su napriklad tuniak, kuracie prsia, biely jogurt atd treba pohladat na nete.

be thin

to ma budes ako koli menu co tu mam odsudzovat?ako take slovicko ako haluz nepoznas?
vies co ja som tuot miestnost ale nezalozila na taketo rozhovory..tak staci ok?
a hore v uvode je ze tato tema je pre baby