Kde zohnat kvalitny vitamin C?

Kýčera

A ja, k tomu Tvojmu príspevku niet čo dodať! Ak chcete tabletkovú formu, tak potom dajte prednosť kanadskej firme Jamieson.

TimTomT

na -odkaz odstránený- mas taky ze Fit Ce Vitamin, ktory je cisto bez hocijakych pridavnych latok, ci alergenov a za 60 kapsul to vychadza na 6,5€

Quixik29

ja osobne nakupujem na www.natural-sk.sk. I keď niektorí budú možno útočiť, že nejaký marketing alebo niečo,.. ale otázka bola jasná, že kde zohnať

oudeicrat

RNG dobry postreh, vdaka za upozornenie. Cize cisty vitamin by som musel jest vkuse cely den aj v noci aby som z toho mal uzitok. Tak preto maju tie komercne tabletky tolko "pridavkov", pretoze tie su tam hlavne kvoli rozlozeniu posobenia v case.

K tomu co pisal BJ pred 4 rokmi o evolucii: jedno z moznych evolucnych vysvetleni straty schopnosti syntezy je take ze kedze nasa strava bola bohata na vitamin C, tak selekcny tlak v neprospech straty tejto schopnosti nebol dostatocny na to aby sa tato mutacia odstranila z genofondu.

RNG

Kyselina askorbova ma polcas trvania v tele len 1/2 hodiny, podobne aj rozne askorbaty.
Naproti tomu ester C ma polcas zivota v tele az 5 hodin, tj s nim sa daju vybudovat v krvi ovela vyssie hodnoty

debbie12

Ja nakupujem vitmíny tu : lietajucevitaminy.sk a môžem ich len odporučiť! :) sú učínné, chutné a čo najviac kvitujem, nemusia a hltať :) omrkni ich ponuku, možno aj teba čosi zaujme