Kde zohnat kvalitny vitamin C?

mironella

Zadorka je to tak ako pises. Potom to uz nabera rychly spad. Preto sa o zdravie treba starat od malicka a neustale. Neprestat s tym!

mydia

mimila tak keď od troch rokov chceme dávať, tak to nejako netreba preberať, to myslím, že môžeme bez problémov nasadiť, ale keď sú menšie deti, tak tam je to vhodné, predsa ten lekár vie na základe zdravotného stavu posúdiť, čo by bolo vhodné, čo by mohlo prospieť :)

mimila

klaudusinka je to prirodzene, ze treba v tom robit rozdiel a najma ked chceme davat cecko mensim detickam, tak to je dobre prebrat aj s detskym lekarom, co na to hovori :)

Faith Healer

prestaňte sem láskave dávať v každej téme reklamu na nejaký iHerb či iPad alebo nebodaj iPhone....iOvce!

mydia

pre všetko toto, čo píšete, čo sa deje v mnohých rodinách a najmä to podľa mňa neni príjemné pre nikoho, preto dávame denne Cebion, ktorý je na podporu imunity super, céčko deťom len prospeje a aspoň podporí zdravie a nemusím sa týmto stresovať, že budem musieť ostať doma, nebudeme mať z čoho platiť účty a neviem čo všetko ;)

zadorka

..mironella..ked ono je to tak, ze neni to len o tych zdravotnych problemoch deti..ale ide s tym kopa inych veci spolu ruka v ruke..ako aj tie financie..praca..je toho vela..je pravda ako sa to hovori, ze ked clovek nema zdravie tak nema nist..

zdenka6

hena a to ja som bola v tom, že deťom stačí začať posilňovať imunitu, až keď idú do kolektívu, napríklad do škôlky, keď už sú medzi deťmi a tam je väčšia taká pravdepodobnosť, že by mohli ochorieť, nejakú nádchu chytiť :/

HenaZ

mironella na toto ja dbam uz dlho, v podstate od malicka..vela som si o imunite zistovala..patrala som ako zabezpecit detom zdravicko aby nemali problemy a aby boli zdrave..musime my ako rodicia tomu venovat pozornost..