Kde zohnat kvalitny vitamin C?

mollllllly

Najlepsie vstrebatelny (vyuzitelny pre telo) je vitamin v lipozomalnej forme. Ja uzivam tento: www.vitalek.sk.
Je vsak o dost drahsi ako klasicky Celaskon no podla mna su neporovnatelne.
Zatial som nenasla lacnejsiu alternativu, ak niekto o niecom vie kludne dajte vediet :).

zadorka

..zliana tak to sa dalo ocakavat predsa len to je podobne ako citron, tiez deti sa kadejako tvaria ked to papaju..

zliana

…mat_ka tieto kvapky, co si mi ty napisala tak mi odporucila aj v lekarni magistra…tak uz aj my mame Cebion doma a kazde rano na lyzicke ho papa…najskor sme skusali samotny ale to bola kysla tvaricka…tak som to skusila s cajom ako si aj ty pisala a to uz je o inom…to je bez problemu…

mironella

Fd tebe pomohlo toto? Aj mi vies napisat, ze ci je to vobec vhodne aj pre deti? Lebo deti len tak cokolvek nemozu, na to skus mysliet ;)

wudia

Kvetka ja sa snazim cez den co najviac nieco robit, aby som unavila vsetkych, celu rodinu :D Aby som vecer mala klud a aby som si nohy mohla vylozit.
Teraz sa snazim aj vela ovocia a zeleniny zaradit do nasho jedalnicka lebo mame vela domaceho dopestovaneho tak to chcem vyuzit kym sa da :)

zziara

kvetka, čo robíme? so Zarou chodím von čo najskôr ráno keď vstane, kým ešte nie je úpek a potom tak poobede, skôr teda na večer, ale musíme chodiť, lebo doma by som sa asi scvokla a ona by zase nevedela večer čo so sebou, takto ju uspím bez problémov, no keby sme doma tak by to bol dozaista boj :/

ruufinka

Tomáš tak s céčkom je to tak, že sa ním predávkovať nedá, keď ho má telo nadbytok tak ho vylúči, ale netreba zase prehnane zbytočne brať vysoké dávky.