Kde zohnat kvalitny vitamin C?

martinka090

Zadorka a niekedy ani rozne hry a skusanie nepomoze a do deti nedostaneme co chceme. Si spominam, ked chcela kamoska dostat do svojej dcery brokolicu, tak urobila kremovu polievku a mala to hned odhadla a nejedla. Proste ked niekto nema nieco rad, tak si to do ust neda v ziadnej podobe.

zadorka

..ty o com?..ak som to spravne pochopila tak jej musim dat za pravdu..predsa len je to tak, ze na kazde dieta plati nieco ine..napriklad aj co sa tyka jedenia ovocia aj zeleniny..na kazde dieta treba ist inak, ak chceme aby jedlo vsetko..

Faith Healer

tak u nás to neplatí ani len náhodou, som zvedavá kedy dôjdem na to jak na Zarku :D
čo by si ako chcela na Zarku dôjsť, resp. ako by si chcela na ňu "vyzrát"...ti to neni blbé či ako??
Si nejaká superdoktorka ktorá vie čo tej Zarke najstrašnejšie chýba či ako???

tomas==

Ja užívam pravidelne tieto tabletky www.pilulka.sk - Jamieson Vitamín C 500mg 100tbl-predĺžený účinok. Objednávam z internetu vždy niekoľko balení, pretože to tu je omnoho lacnješie ako v lekárni. Ak by si chcela, môžeš využiť Zľavové kupóny na tejto stránke www.kodino.com a trocha ušetriť.

zziara

wudia nie si ani prvá a ani posledná, predsa je to tak, že každé dieťa je iné, iné veci na neho platia a mnohokrát prísť na to nie je jednoduché, sama som sa o tom presvedčila pri tej našej, to čo platí napríklad na sestrinu malú tak u nás to neplatí ani len náhodou, som zvedavá kedy dôjdem na to jak na Zarku :D

mat_ka

Klaudusinka hlavne takto to pokryje vlastne všetkú potrebu toho vitamínu, ktorú dieťa má, že už viac potom nič nejako netreba navyše ;)

anicka89

kvetka veď práve to, keby sme sa mali nad všetkými týmito vecami trápiť, tak myslím, že by sme sa asi zbláznili, aspoň teda ja bez pochýb, dosť čo ma trápi miliarda iných vecí :/

wudia

Ja kdeco, kadeco skusam a neviem na to prist. Asi to chce viac skusania alebo co. Ale ja presne ta chapem, viem co chces tymto povedat ;)