Kde zohnat kvalitny vitamin C?

zadorka

..ty o com?..ak som to spravne pochopila tak jej musim dat za pravdu..predsa len je to tak, ze na kazde dieta plati nieco ine..napriklad aj co sa tyka jedenia ovocia aj zeleniny..na kazde dieta treba ist inak, ak chceme aby jedlo vsetko..

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

tomas==

Ja užívam pravidelne tieto tabletky www.pilulka.sk - Jamieson Vitamín C 500mg 100tbl-predĺžený účinok. Objednávam z internetu vždy niekoľko balení, pretože to tu je omnoho lacnješie ako v lekárni. Ak by si chcela, môžeš využiť Zľavové kupóny na tejto stránke www.kodino.com a trocha ušetriť.

zziara

wudia nie si ani prvá a ani posledná, predsa je to tak, že každé dieťa je iné, iné veci na neho platia a mnohokrát prísť na to nie je jednoduché, sama som sa o tom presvedčila pri tej našej, to čo platí napríklad na sestrinu malú tak u nás to neplatí ani len náhodou, som zvedavá kedy dôjdem na to jak na Zarku :D

mat_ka

Klaudusinka hlavne takto to pokryje vlastne všetkú potrebu toho vitamínu, ktorú dieťa má, že už viac potom nič nejako netreba navyše ;)

anicka89

kvetka veď práve to, keby sme sa mali nad všetkými týmito vecami trápiť, tak myslím, že by sme sa asi zbláznili, aspoň teda ja bez pochýb, dosť čo ma trápi miliarda iných vecí :/

wudia

Ja kdeco, kadeco skusam a neviem na to prist. Asi to chce viac skusania alebo co. Ale ja presne ta chapem, viem co chces tymto povedat ;)

mydia

klaudusinka myslím, že totok nie si jediná, čo má takýto zážitok, už viackrát som o takýchto veciach počula a teda ja by som nechcela aby to zažívali aj tie moje, jak si aj ty písala ;)

klaudusinka

- kvetka už som o tom raz tu písala, ja si spomínam jak mňa v škôlke nútili jesť veci, čo som nemala rada a mám z toho nie moc príjemný zážitok až dodnes a nechcem aby moje deti zažili dačo podobné, keď viem, že napríklad pomaranče nemusia, no tak nútiť ich nebudem, máme doma kvapky, Cebion a ten im dám, mám istotu, že ten zjedia bez problémov, že budú mať denne toľko céčka koľko je treba a tým pádom aj imunita bude na tom v pohode, že sa nemusím obávať aj keď pôjdeme von napríklad v daždi, že skákať po kalužiach -

kvetka3

Wudia tak prišiel na to, čo platí na jeho dieťa. Len napríklad v tomto smere ja sa netrápim nejako, kedysi som sa trápila, že čo bude alebo nebude jesť, čo chce nechce. Dnes sa netrápim, som rada keď cez deň nejaké ovocie, zeleninu hodí do úst a viem, že keď nezje toho dostatočne dosť, tak tie vitamíny dáme v inej podobe, ale dáme a to je pre mňa to podstatné ;)