Kde zohnat kvalitny vitamin C?

Darinik

klaudusinka tie rozličné pohľady na výchovu a na zdravie detí pozorujem najmä keď sa bavím s mojimi rodičmi alebo so svokrou, to sa naše názory v niektorých veciach ale že úplne rozchádzajú :D

klaudusinka

- asi tak, pri niektorých veciach si musíme stáť za slovom stoj čo stoj, ale keď sú iné varianty, tak hľadám radšej inú cestu ako nútenie nejaké, napríklad jak aj s týmto vitamínom, ale je mi jasné, že každý sa na to díva inak, že máme rôzne názory a pohľady na výchovu, na zdravie a vlastne je to normálne -

wudia

Ruufinka to asi kazda, ale neni to dobre. Nemali by sme podliehat niekedy emociam v takomto pripade a mali by sme byt striktne, len to nejde zakazdym toho som si viac jak vedoma :/

ruufinka

Neya najhoršie je to, keď to plač sprevádza, že detí nechcú niečo, ja sa neviem nejako s tým akoby zmieriť, ja keď plač počujem tak nejako zmäknem :D

mimila

to ano aj u nas, ked my sme boli decka, tak to bolo placu kvoli jedeniu, ale ako si pisala asi je nieco na tom, ze proste to musi same nejako prejst, potom postupne si mozno uvedomia aj tie deti, ze by mali zdrave veci jest, ze to je vlastne pre ich dobro ;)

neya

MIMILA, ALE SAK TO JE NORMALKA, AJ JA KED MAMKA ZACNE SPOMINAT, ZE CO SME JEST NECHCELI A JAK SME VYMYSLALI, TO TYM SI ASI VSETCI MUSIME PREJST. INAK TO NEVIDIM. MY DAVAME CEBION JAK SOM UZ AJ DAVNEJSIE PISALA A TO MAM ISTOTU, ZE BUDE DOBRE, TAKZE MAM KLUD NEMUSIM NIKOHO NAHANAT SKRZ JEDENIE :)

mimila

martinka veru aj ona obsahuje cecko, len presne toto, co popisujes vie byt problemom, preto ja som skepticka voci takymto sposobom, ze proste deti klamat alebo nieco, lebo viem tiez sama, ze ked ma chcel niekto nieco donutit zjest tak skusal kadeco a ja som bola z toho na nervy

martinka090

Zadorka a niekedy ani rozne hry a skusanie nepomoze a do deti nedostaneme co chceme. Si spominam, ked chcela kamoska dostat do svojej dcery brokolicu, tak urobila kremovu polievku a mala to hned odhadla a nejedla. Proste ked niekto nema nieco rad, tak si to do ust neda v ziadnej podobe.