Kde zohnat kvalitny vitamin C?

klaudusinka

- imka môžu aj menšie deti, to je pravda, len je fajn sa o tom s doktorkou zakaždým poradiť, že či dávať, v akom množstve a ako dlho, či len v chrípkovom období alebo počas celého roka, aj keď ja osobne som za to, že počas celého, lebo deti sú chorôbkami ohrozované stále a čisté céčko ako je Cebion tak myslím, že to zle urobiť nemôže, môže to len prospieť, ako prevencia v pohodke :) -

kixx

imka kedysi to tak nebolo, minuly rok sa mi vidi, ze sa menil obal, aspon co som si vsimla, ked som kupovala, ze je trochu iny :) ale zlozenie sa nezmenilo :)

imka13

Kuzelnicka na zaklade toho, co som si o tychto kvapkach od teba precitala tak som ich bola kupit malej. Len az ked som ich kupila som si vsimla, ze je tam napisane, ze od troch rokov. Tak som nevedela, ze co teda mam urobit. Tak som letela k nasej detskej doktorke, ze nech mi teda povie, ci davat, ci nedavat, ked este nema tri, no ta ma ubezpecila, ze toto cecko mozu aj mensie deti, odporucila mi davkovanie ake by bolo pre malu vhodne a davame a teda som prekvapena uz len z toho, ze nema problem s uzivanim, dufam, ze bude aj zdravucka cely rok :) Dobre je, ze sa moze podavat v lyzicke cajiku ;)

zadorka

..ano, ale fajn je to, ze detom staci malo..ze detom staci jeden vitamin a imunita bude v poriadku..popasuje sa s problemami..jarica lenze takto by to vobec byt nemalo..ak je zdravie v poriadku, tak nemalo by mat pocasie vobec na nas vplyv..

jarica21

Martinka toto by bolo najideálnejšie, len či ozaj je to možné, to je ťažko povedať.
Ešte teraz ani počasie tým deťom podľa mňa nepridáva, nerobí najlepšie, šak ja sa niekedy pri takomto počasí cítim ako vyžmýkaný citrón, nieto ešte malé dieťa.

martinka090

Zadorka tak kiezby nemusela nic ine v zivote brat, len nejake vitaminy, ze ziadne lieky, to by bolo najlepsie, len to treba imunitu budovat cely zivot. Cely cas sa o nu starat.

klaudusinka

- mat_ka nie u každého sa stretneš s pochopením, ale je to normálne, ja si už z niektorých vecí nerobím nejaké vrásky, nevyhoviem všetkým v živote a najmä musím myslieť na dobro a zdravie svojich detí -

zadorka

..kuzelnicka tak to si ju dobre naucila..ze si takto zvykla..to maloktore dieta je take..aspon bude dosledna aj neskor, ked bude nieco uzivat..a to je podstatne..

kuzelnicka

Mat_ka všetko je to o tom ako sa na to pozrieš, ja tiež už kopu toho hádžem na hlavu, je mi tak ľahšie, lebo keby som mala riešiť a zamýšľať sa nad všetkým, čo kto rieši, tak by som sa zbláznila. Názor si rada vypočujem, ale urobím si aj tak po svojom. Keď ide o zdravie detí, tak ja celoročne dávam Cebion našej staršej, teraz už keď ho dávame, tak počíta kvapky, koľko máme dať, taká je rada, že už vie počítať bez väčších nejakých problémov

mat_ka

Darinik a tomu sa čuduješ? Predsa len sme iná generácia nie? Oproti rodičom ;)
Aj teraz napríklad, šak je pred Vianocami tak som bola kúpiť malý stromček, že budeme mať aj v obývačke a aj v detskej, nech má Grétka radosť. A jak sa to svokra od muža dozvedela už mi volala, že čo akože robím, prečo ju rozmaznávam, že sa mi to raz vypomstí, tak som len ostala kukať, že akože haló? Je toto normálne? Takže ja denne sa stretávam s takýmito vecami, že si uvedomujem, že máme odlišné názory, ale nepozastavujem sa nad tým a robím ako ja uznám za najvhodnejšie ;)