pre schudnute aj chudnuce

rachabb

Juj a moje problemove partie je vrsok: prsia, chrbat.. Niekto by mozno menil, ale viete co je toto nosit...fuu...

rachabb

Zeny, ja pred jojo efektom som dost cvicila, ale este viac som nahle znizila stravu a to nie je dobre. Teraz jem primerane a cvicim poriadne. Chcem tak kilo za tyzden, alebo pol kila dat dole. Nejak sa nebojim ze schudnem, alebo nevydrzim, lebo uz som to raz dokazala a aj to dobre vyzera:)

kamaratka do dazda

ja som vlastne este nenapisala svoje parametre :-) takze: 172/60, scudla som najskor zo 70 na 68, to som mala par rokov a potom som sa uz napajedila a dala som dole este 10kg. Mala som teraz nejaky cas 57-58 a s tym som maximalne spokojna, ale teraz sa to vyhuplo a citim to kdesi na sebe.. :-) uz pol roka uplne pravidelne chodim do fitka a aj ma to bavi, takze to je v poho. co sa tyka u mna tych problemovych partii, tiez som mala spodnu cast tela a som si myslela, ze sa s tym nic neda robit, ale cvicenim sa to naozaj da krasne skorigovat..

70 kg

juuj ti zavidiiim =))no ja som zatial schudla 4,5 kg...chcela by som vahu 60 kil..taaakze este ma caka 9 kg boj..=)))aj si cvicila popri chudnuti?ja neviem co mam cvicit...oprasila som zatial steper a chcemeste nieco popri tom

kamaratka do dazda

taaakze, ja v podstate chudnem uz od aprila a podarilo sa mi schudnut krasnych 10kg, to bol aj moj ciel, potom som pekne drzala, ale teraz sa na mna nalepili 2-3 kilecka, ktorych sa opat musim zbavit, aby som sa citila v pohode. :-)

70 kg

no ja sa vazim iba rano...pretoze cez den strasne vela vypijem, aj jedo spravi svoje a to je jasne ze vaha je vyssia...rano sa zobudim a idem hned na vahu..dnes som bola milo prekvapekna ze po tyzdni som schudla kilo a to som sa vazila uz po ranajkach takze zajtra ked to bude nalacno tak to bude dufam menej..a ty klko chces schudnut?

kamaratka do dazda

:-) este nijako, bude az vecer, po praci, aj ked radsej sa vazim rano, nalacno, to vaha viac potesi, ale ked mate take svorne pondelkove vazenie, dam dnes a uvidim.. :-)