pre schudnute aj chudnuce

70 kg

bobi
no to sme na tomrovnako len s tym rozdielom ze ja niesom po porode =)))
ale kde je moja vaaaha 60 kil spred roka a pol..jaaj ale tak uz sa mi podarilo 3,5 schudnut ako somuz pisala..a zajtra sa idem postavit od pondelka na vahu..uvidime kolko z tych terajsich 70 ubudlo =)

bobika.

70kg, tak to si na tom presne ako ja, pri výške 179cm mám 70kg a moje problém.partie sú od pása na dol. Môže ma ospravedlniť to, že som 7 týždňov po pôrode:)Ale tak či onak chcem schudnúť, lebo už nekojím. Začala som jesť ThermX a dlhé prechádzky s kočíkom, žiaden chlieb a sladké. Tak uvidím...

majka_

a to som si myslela ze mam zatial celkom dobru vahu a som bez nadvahy. mam 76,5 kg a 178 cm. a som zistila ze musim znizit vahu na 66 kg (podla tych vypoctov na stranke, ktoru zadala JARKA). takze mam co robit :-)

70 kg

nemam geneticky dane velke stehna..volakedy som mala vahu 60 ale prislo obdobie ked som pribrala..prestala som cvicit...a nehovorim ze chcem schudnut len zo stehien!!!!hovorim ze najproblematickejsiou castou je dolna cast..s tou som nespokojna...ale je mi jasne ze sa neda schudnut len z brucha alebo len zo zadku...ked sa chudne tak z celeho tela

jarka43

Ak chceš chudnúť, v tvojom prípade by bolo vhodné aeróbne cvičenie a nie diéta.
-odkaz odstránený-
inak je naivné myslieť si, že sa dá schudnúť na "problémových" partiách. ak máš geneticky dané väčšie stehná, nikdy sa ich nezbavíš. schudneš skôr z pŕs a brucha, ako zo stehien...

70 kg

som sa zle vyjadrila...ja mam teraz 70 kil ale povodnu vahu som mala 73,5 a z tej som schudla na 70 neviem za kolko tyzdnov..potom sa mi zastavila vaha a od pondelka idem makat od 70 kil...a nie ze som schudla za 3 dni to by som musela byt na vode a to nieje moj pripad

...

no tak to ´dakujem pekne že 3,5 kg dole za tri dni... či za dva.

si na najlepšej ceste dopracovať sa k "jojo efektu"