pre schudnute aj chudnuce

70 kg

ahoj bobi
a ja ze si na mna zabudla =)dakujem ku kilecku =)jeej ty si mala narodeniny taak vsetko najlesie, vela zdravicka, stastcka, lasky a veeela vela pozazenych kileciek =)
aale nic si z toho nerob!ja zhresujem tiez stale..=)

bobika.

Ahoj 70kg, včera som nestíhala...:( no takže ja mám stále 70kg ale keď ja som mala v sobotu narodky a doniesli mi koláče...ale bojujem už nezhreším!!! Tebe gratulujem ku kilečku dole aj ja chcééém...

aj jaa

dobre, vyburcovali ste ma....pridavam sa k vam....25 rokov,71.7 kg-dnes rano.
Tak sme sa tu zisli skoro vsetky v rovnakej vahovej kategorii, tak dufam, ze spolu nam to pojde lahsie. Chudnutiu zdar(samozrejme zdravemu):))

rachabb

70kg, sa ti povie, ked mas 20:) To sa chudne... Uvidime kolko ja budem mat v sobotu rano, to je moj vaziaci den:)

70 kg

rachabb
no ja mam 20 a ide mi to pomalickyyy...somsa teeda odvazila a som na vahe 68,9 taaakze sa tesiiim =))
babulky spolu to zvlaadneme =)

rachabb

kamaratka do dazda, ja mat 60 kg, tak oslavujem:) A ty si uz pod:) Waw, no klobuk dolu. Ale zavisi aj od veku, lebo ja som uz po 30-tke, tak to ide tazsie...

kamaratka do dazda

takze, dobre rano, dievcata. ja som sa teda vcera odvazila a ako som predpokladala- 59,9..:-( teraz ma urcite vysmejete, ale ozaj sa s tym uz necitim dobre, tak sa tu budem aspon chvilu mordit s vami.. :-)

70 kg

rachabb
no aj ja somto raz dokazala ale takym nie moc zdravym sposobom..ale to vtedy mala psychicke...no a pekne sa kilecka lepiliiii a lepiliii a teraz he predomnou tvrdy boj..ale take odhodlanie ake ma chytilo teraz som nemala 2 roky..=)dufam ze sa mi to podari...
pekne pomalicky...popri strave a sem tam cviceni..
dnes sa chcem odvazit a vahu si zapisat do svojej tabulecky =)