pre schudnute aj chudnuce

puma127

Zdravim,niesom sice bulimicka ani anorekticka,ale meriam 156cm a 67kg,doktor na endrokologii mi povedat ze ak priberiem maximalne 2kg tak mi nieco hrozi so stitnou zlazou ..preto sa chcem opytat,kto sa v tom rozumie na co mam pozerat na KJ vyrobku alebo na BIELKOVINY SACHARIDY CI TUKY..teda KALORIE?co je pri diete podstatnejsie?a kolko KJ by som mala prijat aby som nepribrala?totiz moja vaha sa stale kolise ...poradi niekto?dakujem

70 kg

ja sa nevazim kazdy den..ale niekedy som sa vazila a mna to skor nakoplo vzdy ked som videla ze to neklesa tak som nieco zmenila v jedalnicku..
tak aj ja sa odvazim az v pondelok a napiseme si..drzim palceky a tesim sa na nase uspechy =)

bobika.

70kg, ale nie je dobré sa stále vážiť lebo to aj demotivuje, ja sa odvážim až v pondelok a potom sem napíšem. Idem už k dieťatku je hladné ono nedrží diétu :D PA V PONDELOK A DRžIM PALEC

70 kg

no mam 20 rokov mozno si povies ze takej mladej to musi ist rychlo ale to nieje bohuzial moj pripad =(zacala som chudnut ako som pisala z vahy 73,5 a po niekolkych tyzdnoch sa mi podarilo schudnut na 70 a tie som si drzala..ale uz ma taaaaak strasne nastvali tie kila..aj to ze si nemozem nic pekne obliect !jaaaj ma to nastartovalo =)a od tohto pondelka som sa na to plnou parou vpred dala...uz nechem vidiet aby vaha stala alebo isla hore...
zajtra sa chcem odvazit ci som nieco schudla...

bobika.

70kg,ked ja chudnem stale, ale vravím motivuje ma ten ples, tak tak naozaj od pondelka tohto týždňa zatial kilečka držia.A ty, koľko máš rokov?

bobika.

tak aj ja mám dobrú motiváciu, v januári idem na ples a chcem byť za krásnu...:D. Takže prvé hlásenie v pondelok? Teším sa.

70 kg

bobi
super =) tak budeme sa informovat ako sa nam dari..ja by somdo vianoc chcela nieco schudnut..uvidime kolko sa mi podari =)chcem sa dat ostrihat a nakupit veciii a byt sexi =))

tak dufam ze sa nam to podari..a spolu nam to pojde aj lahsie =)

bobika.

tak to aj ja pred 2 rokmi, že 58kg a to som mala vtedy 33rokov, ale nevzdávam toa chudnem, ešte chcem byť sexiiiiiiii tak sem občas nakuknem a budeme si hlásiť ako idú kilá dole, čo povieš?