pre schudnute aj chudnuce

rozika

na problemove partie od pasa dole odporucam jednoznacne plavanie a rychlu chodzu.. plavanie je zazracne, sformuje uplne vsetko, ale hlavne nohy..

rozika

difcence, sa tu pekne vytesujete, gratulujem, ale myslim, ze 3-4 kilecka netreba prezivat ako nadvahu a vyvarovala by som sa kozmickych preparatov spalovacov... moja 43 kilova nadvaha je dole len tym, ze som pridala do zivota zopar navykov, ktore si chcem udrzat uz navzdy..

70 kg

no kedze som uz 4,5 schudla tak to ti ja neviem presne povedat kolko...podla toh ako sa budem ctit...a kolko mi ukazu cm...pred 2 rokmi som vazila 58-60...

70 kg

no mne ani tak nejde o tie kilecka ale o cm...takze v pondelok bude dalsie vazenie a meranie...uvidiiime =)
mne sa to dost dlho drzalo na ten hnusnej 70 ale somrada ze somto nevzdala a uz som pod nou =) uf...urcite sa nam to podari a vsetky budeme sexi =)teraz trosku zamakame a potom to len budeme udrziavat

rachabb

70kg, pises ako keby ja som pisala..Keby neboli sladkosti, tak tiez mi to ide dole rychlejsie. Mne velmi pomaha orbitrek. 20 minut kazdy vecer v miernom tempe a tyzdenne kilo dole.

70 kg

niekde som tu o tom citala ze je to na spalovanie..vies co ja osobne sa nerada pustam do takychto tabletiek...ale ked to niekomu zabera tak super =)kebyze viac cvicim a nepapam tolko sladkosi tak by som chudla asi aj viac =)))aaale ked aj som taky lenivec maskrtny =)musim si urobit plan cvicebny a napisat si ho a niekde si ho nalepit aby som to mala stale na ociach a to ma tak trosku donuti dodrziavat to cvicenie...zachvilocku su tu vianoce a a sa budem snazit zhodit co najviac...zatial idem tak na 60 percent musim sa rozhybat a ist na 100 =)

bobika.

ďakujem. vidím, že sa to tu rozrastá...viacerým nám to pôjde lepšie. Aj ja chcem schudnúť aspoň 10kg, lenže po 30tke idú tie kilá čertovsky ťažko dole. 70kg kúp si L-karnitín. Ja som v kombinácii s cvičením pred 2 rokmi schudla za 2 mesiace 6kg. Ja teraz žerkám ThermX(poznáš?) je to spaľovač tukov, len nie každému sadne a je drahý ako sviňa, mne ho kupuje priateľ.