Odreniny!

kajka294

taak ja stale hovorim, ze treba citat :D vsade mas popisane, co je vhodne na pokozku a co nie. ak by ti to malo nejakym sposobom ublizit, tak by to asi ani nemohli predavat si myslim. netreba sa zase vsetkeho prehnane a zbytocne bat :D

terria15

vsetko ale zase ani na stipance nemozes davat. v tomto som aspon ja dost hakliva teda. ale tak ja to tak mam vo vseobecnosti :D nedam na seba cokolvek proste.

sajmilinka

tak ono asi zalezi aj na tom, co to je, ak je to ranka, ktora sa hoji, to svrbenie sa prezit a vydrzat podla mna da. ale ak ta daco ustipne, to takisto neviem vydrzat bez toho, aby som sa neskriabala, to proste nedokazem :D

zsuzska

Suhlasim, to nie je veru nic prijemne. Ale tak zase ak ma aj nieco svrbi, tak si to poskriabem jemne a nie tak, aby som si to rozskriabala do krvi :)

moncisko

ono si mozno niekto povie, ze najlepsie je na to nedavat ozaj nic a pockat, kym sa to zahoji same a nechat to proste dychat. ale vacsinou rany, ked sa hoja, tak zvyknu svrbiet a ja osobne toto neznasam uplne najviac. ten pocit svrbenia pri hojeni :( sa idem zblaznit od skriabania. a vtedy si proste na to musim nieco dat.

tionwayne

Funny Birthday Cards hold the power to transcend boundaries, connect people through laughter, and spread positivity on special occasions and beyond. With an endless variety of themes, a personal touch, and the convenience of digital sharing, these delightful cards continue to brighten the lives of both senders and recipients. Embracing the magic of funny birthday cards from sendwishonline is a testament to the simple joys that humor brings, making them a timeless and cherished tradition in the world of celebrations. So, the next time you're celebrating a birthday, don't forget to add a dash of laughter and delight with a funny birthday card that will leave the birthday star grinning ear to ear!

Visit us at: sendwishonline.com

terria15

nemas, ale aspon potom netrpis, lebo je to sakra neprijemne :D tiez si to zazivam. ale tak ja mam na taketo veci stastie, kadeco sa mi zvykne robit na kozi, uz som si na to zvykla.

katarina22

Istý čas som sa holila smerom do akého ti rastú chĺpky, to sa inak nedalo. Ale tak samozrejme, že takýmto spôsobom sa teda kvalitne nemáš šancu oholiť. :D