Odreniny!

sajmilinka

zuzimulka, tak to si uplne ako ja :-D to riesim proste az ked je fakt ze zle alebo mi to nerobi nejake tazkosti.

zuzimulka

no to mokvanie nie je sranda, ale pokial mas len nejaku drobnu ranku, je potrebne ju vobec riesit? ja si velakrat ani nevsimnem, ze mam modrinu, az ked je zlta, zahojena napriklad. alebo aj chrastu z nejakej rany.

moncisko

edisia, radsej ten sprej, napriklad co spominala svetla. skor ten ako mast. ked mas daku vacsiu ranu, tak ti to z tej masti moze trebars aj mokvat.

petulienka12

A zase také kadejaké výmysly ako hadia masť a veci podobné, k tomu ja teda absolútne nemám dôveru :D Za to by som vôbec peniaze nevyhadzovala.

moncisko

svetla, ja ked sa zamyslim, tak vlastne ani ziadne masticky doma nemam. mne sa to proste mazat jednoducho nechce :D strasne leniva som v tomto. aj ked sa mam po sprche kremovat napriklad, to akoze vobec.

Svetla777

mne zas najviac vyhovuje Alfasilver, nakolko je to sprej :) takze je dost prakticky, lahko sa pouziva. co sa tyka masti, tak to sa mi moc neosvedcilo, ja totiz zakazdym zabudnem, ze mam daco natrete a potom si to niekde utriem :D