Odreniny!

kajana

Zbavila som sa vsetkych takychto masti a kremov, co som doma mala :D Dala som to ocovi, on je taky hypochonder :D Cele je to podla mna len o tom, ze to mas v hlave, ze ti to pomaha :D Aj take kadejake konske masti ma, aj konopne a neviem ake.

dinda12

tie mastičky rozhodne nemajú dlhú spotrebu a treba to minúť čo najskôr. ale čo sa účinnosti týka, tak takisto sa mi zatiaľ neosvedčila ani jedna :D len mi to doma zavadzia.

tanickam14

Co sa tyka masti, tak ano, tiez mam doma kadejake, nevravim, ze nie, ale mne to strasne smrdi :D Takze sa ich snazim pouzivat co najmenej. Uz aj niekolkorocne som tam nasla, asi je najvyssi cas sa toho pozbavovat :D

Edisia

No tak skrz to to asi dýchať veľmi nebude :D Ja si teda nezvyknem rozhodne mazať takéto veci ničím, to zrejme asi ani nebude správna cesta.

tanickam14

Rana musi aj dychat. Cize uplne idealne ju uz nicim neprekryvat. Vela ludi robi taku chybu, ze si na to zvyknu kydnut kilo masti a este aj obviazat facom :D To moj otec je taky. Potom sa vobec necudujem, ze sa mu to hoji aj mesiac.

dinda12

podľa mňa nič by si nemala chytať priamo po ošetrí, nech sa ti to pekne hojí. čím viac sa rany dotýkaš, tým horšie.

Mimma

Mozem sa spytat, ten sprej uschne hned alebo je potrebne nejaky cas pockat, kym sa vstrebe a nechytat to dovtedy alebo ako?

molliarka

Áno, jasné, že je. Celá rodina od najmenšieho dvojročného krpca ho používame :-D Nie je sa vôbec čoho obávať, neobsahuje totiž nič škodlivé.