Odreniny!

terria15

nemas, ale aspon potom netrpis, lebo je to sakra neprijemne :D tiez si to zazivam. ale tak ja mam na taketo veci stastie, kadeco sa mi zvykne robit na kozi, uz som si na to zvykla.

katarina22

Istý čas som sa holila smerom do akého ti rastú chĺpky, to sa inak nedalo. Ale tak samozrejme, že takýmto spôsobom sa teda kvalitne nemáš šancu oholiť. :D

janulin013

Katarina, ja mam odjakziva presne toto iste. Neviem, aj som mala pocit chvilu, ze sa bud holim nespravne alebo co, ale v tom to rozhodne nie je.

ruth210

linduss84 ako je spomenute tu nizsie, ano, je to uplne v poriadku, ak ho pouzijes aj na tvar, neobsahuje nic take skodlive, kvoli comu by si ho nemohla pouzivat aj na ine miesta. je urceny na pokozku vseobecne, cize je to uplne ok.

dinda12

ja teda keď padám, tak rozhodne nie na tvár :D to je proste automatický reflex, že sa uhneš alebo si ju ochrániš :D ale tak okej. hlavné je, že si vieš pomôcť :D ale na tvári to musí teda nepekne bolieť.

stikiara

moze jasne. navyse pekne chladi, takze je aj to samotne osetrenie celkom prijemne, nie ako pri inych veciach :D samozrejme, ze sa treba vyhnut ociam, to by si asi dobre nepochodila :) ale aj na tvar som ho uz pouzila raz. vacsinou si prave tu tvar chranis pri urazoch, ale tak stane sa no, aj mne sa uz take stalo.

ruth210

ja velmi odporucam Alfasilver. rana sa nehoji ani mesiac ani dva tyzdne, staci niekolko dni, zoparkrat aplikovat a rana je krasne zahojena.