Odreniny!

lucyda

Radoslavka, Alfasilver som dcére striekala na tie kolená, to som mala doma, nekupovala som nič iné, toto viem, že zaberie a super, už to má úplne v pohode, pekné. Pleseň na chodidlách našťastie nemala :)

majcino

Vidíš, odreniny z kúpaliska mám zakaždým aj ja, a to ani nemusím byť malý :D To tak akosi patrí k tomu, neviem sa tomu vyhnúť :D A podaktorí v tom bazéne sú proste bezohľadní.

Renculaa

Áno, môže byť, ja mám rovnaké spomienky spred pár rokov, takže ma celkom aj prekvapuje, že sa tam doteraz vôbec nič nezmenilo, žiadna rekonštrukcia, nič. Veď to vôbec nie je bezpečné. A pokiaľ ma pamäť neklame, tak ani voda nebola najpríjemnejšia, čo sa teploty týka.

lucyda

My sme boli včera s dcérou na kúpalisku v Chalmovej. Neviem, či ste tam už niekto boli, ale katastrofa. Nohy, chodidlá dorantané dcéra aj ja. Ale moje dieťa aj kolená, to už však nebol problém kúpaliska, ale jej nešikovnosť :D Po kom to asi len má :D

majcino

No veď práve :D Stále nenosíš ochranné rukavice napríklad že? :D Niekedy sa to ovplyvniť úplne nedá :D

Renculaa

Nemyslím si, že sa pri behu vieš až tak veľmi zraniť, aby si nevedel aspoň odkráčať domov. ;-) Doma sa už ošetríš, to je najmenej. Isto by som si ale nič so sebou nebrala, veď ja si dokonca ani fľašu s vodou na beh neberiem, zavadzia mi to a človek by vlastne ani piť počas behu nemal. Mne osobne sa potom beží ťažšie, žalúdok mám celý na vode, to je o ničom. Tekutiny doplním až doma.

valermo

Mon12ika netvrdím, že mne je to dvakrát príjemné, ale tak keď treba, tak to spravím a hotovo, neriešim. To, že mne sa z toho dvíha žalúdok je druhoradé.