Odreniny!

lompaska

myslim si, ze nech uz je to pouzitie akekolvek, tak by si to zvladla :D skor zavisi od toho, co je pre teba pohodlnejsie. takto sa nemusis aspon bat, ze sa o nieco obtries a automaticky si to hned zotries z rany.

liara

Stačí si nájsť, vyhľadať na internete, že čo to vlastne je a vedela by si hneď z obrázka, že je to sprej :) Takže logicky sa používa veľmi ľahko. Nič ľahšie hádam ani byť nemôže.

zuzimulka

u nas nepouzivame ziadne masticky, vsetko som vysmarila :-D a navyse bolo takmer vsetko po uplynuti doby spotreby, takze o dovod viac. my uz dlhsi cas fungujeme len s Alfasilverom :) aj po tej praktickej stranke nam vyhovuje viac.

liara

Ja sa takýmto veciam pre istotu radšej vyhýbam.:) Toto mi zostalo z detstva a neviem na to akosi zabudnúť a vymazať to z pamäti :D Tú bolesť a zápach dezinfekcie. Takže pokiaľ skutočne nemusím, tak si nič také nedávam.

EMMMAA

Andyska, mna zas vsetko strasne stipe po aplikacii. Tak uz mam vacsinou taky respekt pred tym, ked sa idem niecim natierat. To len trpnem, ze co to zase bude :D

andyska

neviem na akú ranu konkrétne ho plánuješ používať, ale nemal by ti robiť nič, je úplne neškodný, nezávadný. :) ja už som si ho dávala aj na zádery, štípance od komárov, proste kadečo a v pohode. a tiež si na seba nedám hocičo :D