Odreniny!

Jovanka

Skúsila si už živicovú masť ? Mne na poškriabané ruky od mačky mimoriadne rýchlo zabrala táto živicová Repolar masť repolar.sk a hojenie šlo pekne bez hnisania a komplikácií. Rýchle sterilné hojenie :)

berca

Ano, ono to bude aj tym, ze to v podstate zaroven aj dezinfekcia, preto je to s nim rychlejsie. Mas to take dva v jednom by som povedala. Nedavno som sa tak strepala na zamrznutych schodoch pred domov, nastastie som nemala nic zlomene, ale doudierana som bola riadne. Takze som ho pouzivala a fajn sa mi to vsetko pekne zahojilo.

harpera

Gogora, Alfasilver je na toto skvely. Mne sa uz viackrat osvedcilo, ze sa mi rany zahojili s nim ovela rychlejsie :)

lorQa

Ja znesiem veľa, takže ak by som musela, tak nemám problém pretrpieť kadečo :) Skôr som to myslela tak, že to nie je dobré pre tú samotnú ranu, že to to hojenie rozhodne neurýchli.

kotros

ja by som odpadla okamzite :D staci, ze si to predstavim a je mi jasne, ze to nic prijemne teda nemoze byt :D fakt len z tej samotnej predstavy sa mi jezia chlpy.

lompaska

vsak a ked si to vydenzifikujes zakazdym, ked sa ti nieco take prihodi? potom sa nemas coho bat, nie? a dalsia vec - asi sa ti to nestava kazdy den, je to rozhodne ojedinela zalezitost :D

kotros

zuzanhitka, to je podla mna nieco celkom ine ako ked ta poskriabe nejaka poulicna macka, o ktorej nic nevies, ani ci ma daku pliagu alebo co. ked ju mas doma, tak asi vies, ze ti nic nehrozi :)