Odreniny!

jolipan

Tak ja davam vela veci do chladnicky, aj ked sa to vyslovene v navode nepise. Ale tak jasne, nie vsetko vydrzi pri teplote, ktora sa neodporuca. Treba citat.

linaja

Tak toto som ešte nepočula, popravde, aby sa sprej musel uchovávať v chladničke, však to nie je sirup proti kašľu, aby to malo tendenciu pokaziť sa pri izbovej teplote.

Janamicha123

Nie je na predpis, to istotne nie, videla som ho aj u nas v lekarni. A to, ze nieco obsahuje striebro, neznamena, ze si to nevies kupit navolno:-) Ale je ozaj ucinny.

manzelka

Zazrivienka, uplne kludne, toho sa bat nemusim. Mala som aj ja podobny problem, tiez som mala obavy, ale len mi to praveze pomohlo rychlejsie zahojit.

kiabka

Podla mna kazdy normalny clovek zakladne potreby a vybavenie pre pripad nudze, co sa choroby alebo nejakeho urazu tyka. Ja uz som sa v tomto poucila, lebo uz viackrat sa mi stalo volaco a doma nic nebolo. A potom co spravis? Bud zhanas po susedoch alebo letis do lekarne :D No to je akoze skvele vyriesene uplne.

bia554

ale inak to robit netreba, nie? aspon ja to teda bezne nerobievam, ani fac nemam doma vlastne, ked tak nad tym uvazujem. a pride mi to aj celkom zbytocne.