Odreniny!

rehacka

v mojom okoli sa teda so ziadnym prehnanym hyckanim nestretavam. pokial sa teda samozrjeme nestane nic vazne. ale pri beznych padoch sa velke halo proste nerobi. naco.

danielka216

to trosicku prehanas podla mna, ale ano :D dnes su matky akesi obozretnejsie. niektore mozno az prilis, ale tak nemozu za to :)

jolipan

No predstav si, že ja ako decko som takto chodil uplne bezne :D Ale to bolo vtedy s tym rozdielom, ze sa to tak neriesilo ako dnes, ze proste v dnesnej dobe si dieta ublizi, spadne, potkne sa a uz pomaly ho mater taha na magneticku rezonanciu, ci sa mu daco nestalo.

smoula

Naco to chces pouzivat konkretne, zuzinata? Ja ho sice doma nemam, ale u maminy je. To sa jej pri vnucencoch veru zide, ked ich strazi :-D Hned vedla nasich velke ihrisko, viac netreba asi hovorit :-D

slivca

a co mate u vas za lekaren? videla som ho asi vsade. a ano, kludne si ho objednaj z internetu, vsak aj tak sa da. aj ked teda si priplatis daco za postovne, ale tak to uz je najmenej.

zuzinata

Mala som kadeco doma na odreniny, ale taketo nieco este nie. U nas v lekarni ho ale nemaju, aspon som ho tam nevidela. Da sa objednat?

jolipan

Tak ja davam vela veci do chladnicky, aj ked sa to vyslovene v navode nepise. Ale tak jasne, nie vsetko vydrzi pri teplote, ktora sa neodporuca. Treba citat.