Odreniny!

kajka294

@svetlinka no pozerala som sa teda po nom na nete a veru to vyzera na slusny sprej teda. s ucinnymi latkami aj to vyzera ze je taky setrny k tej rane ze to nie je take drasticke riesenie :)

mircok

svetlinka aha hej jasne rozumiem, tak to je potom riadna sila, ked to v principe staci len ze max dvakrat za den. a to je jedno ci ide o odreninu alebo nejaku miernu popaleninu?

svetlinka

mircok vies co tak jeho zlozenie je take, ze proste staci ti ja neviem len dvakrat za den :) vies zase tiez nie je dobre nejake take rany dookola striekat alebo nieco na ne davat, treba pockat kym sa tam zacne to hojenie :) kamka_SL no akoby som ti to vysvetlila, ale ano on tak vlastne prilne k tomu miestu :)

mircok

kamka_SL az teraz ked som si to precital, reku to sa pytas to nehovoris ze ako to s tym liecenim funguje :D ale take nalepky som este nevidel to mas nieco konkretne na mysli?

Kamka_SL

svetlinka prosim ta a co si mozem predstavit, pod tym ze zaceli ranu, to spravi na nej nejaky povlak ktory ju zacne liecit alebo ako? :) jednak ale super, ze je to sprejova forma, ze to nie su nejake najlepky, ktore by sa mali davat priamo na ranu, to by som asi odpadla :D

mircok

svetlinka a to treba nejako pravidelne striekat, alebo je to take povedzme silne zlozenim ze len raz na zaciatku ked sa rana objavi a hotovo? ako to funguje?

svetlinka

mircok no a jasne :) mne raz takto mamicka na dvore ked som bola s detmi a sme sa rozpravali, poradila alfasilver sprej :) ze on je super na take, lebo vlastne tu ranu sa snazi hned tak zacelit alebo ako by som to napisala, a tym podporuje aj to hojenie :) ale tak ako pises no na zahrade ked clovek pracuje tak tam je jasne, ze asi nepride domov uplne bez nejakych modrin alebo co :D to poznam

mircok

van-ness hej to aj moja zena tak ale co spravis treba mat doma nieco po ruke, ci sa osestris a je po probleme ci? :)

Van-ness

Mircok mi nieco hovor o tom :D Doma na zahrade ked clovek chce aj co to porobit a dat ju do poriadku, idem fakt domov s tym ze kde mam skrabanec alebo volaco podobne :D

mircok

alexaja tak ono je to asi bezna sucast zivota ale predsa len je ok asi pokial sa to hned ta poriesit, ci uz ked sa clovek neprijemne oskrie napriklad alebo popali.