Odreniny!

pisticka

a tento sprej je teda vhodny pre vsetkych , bez obmedzenia veku? pripadne ak je nejaka rana, kolko krat za den sa moze maximalne aplikovat

bia554

tak ono je to take normalne, z eleto je viacej urazove. koncatiny su odhalene, takze velmi lahko sa nieco stane a hlavne detom, kedze v lete byvaju vonku cely den a stvaraju vseliake hluposti

Sammy

Pouzivame ho tiez a hlavne teraz v lete by som povedala, ze tak aj castejsie. Predsa len hlavne deti sa hoc kde oskru a jedno s druhym. Povedala by som, ze aplikacia ranu tak nejak ukludni, takze co to od bolesti pomoze ale ide hlavne o dezinfekciu a rychle hojenie

crocinka

vidis to je celkom dobra otazka. mozno hej, kedze je to sprej, mal by ranu tak nejak aj schladit a tym ciastocne aj ulavit od bolesti. teda aspon tak si myslim

miskovicka69

no ako čítam, tak tie čo ho máte vyzerá to tak že ste rady :D to je fakt taká pomôcka povedzme že vám aj uľaví od bolesti?

Van-ness

Harpera tak to je super :D To mozem chodit stale tak, a nevies ze za ako dlho to pomoze zahojit? :) Bia554 joj tak to je asi jasne ze nie z 20tich metrov striekas sprejom :D

bia554

harpera a tak to je asi bezne ked sa to aj z takej blizkosti hadam sa treba aj trafit :D to je zase myslim ze keby je to dalej tak aby ti to obstreklo danu ranu nie? :)

harpera

Svetla777 vies co takto, ked som sa popalila a strekla som ho zblizka tak ano zanechal ale to sa da oprasit a je to take jemne potom to miesto :) Malekana ano na rany, odreniny a mierne popaleniny :) Van-ness no smelo do toho, to ti skor pomoze dat do poriadku tie rany aj rychlejsie :)

Van-ness

Tento sprej, co sa nizsie spominal, ten by je vhodny aj na nejake skrabance co som spominala ze zo zahrady ked pridem cela taka..no co vam poviem ? :) To by bolo fajn mat nieco s takym ucinkom :)

crocinka

harpera neviem ak sa ta to uz niekto pytal ale asi som prehliadla, prosim ta to je niekde uvedene ze len dva razy by sa to mohlo prestreknut? ak ano, preco?