Odreniny!

smoula

@harpera prosim ta a to je na take skor ze oskriem sa alebo nieco na taky styl alebo? :) reku ci je aj take nieco pri com by sa nemal pouzivat co sa koze tyka :)

harpera

Miskovicka69 to je na take odreniny :) Pomaha hojit a tak sa "starat" o taketo bolave miesta to nazvem :) Tak vydrzi ti tolko, alebo teda podla toho kolko ho budes pouzivat ako casto :D

miskovicka69

harpera ako tak pozerám na fotke, aký je veľký prosím ťa ten sprej? oplatí sa takto kúpiť? lebo chcela by som si to tak porovnať čo sa týka aj toho ako dlho by vydržal :)

smoula

to by ste ma inak mohli inspirovat ze co take si davate lebo fakt som aj ja nemotorna, naposledny na zahrade som sa potkla o hadicu s ktorou som polievala no co vam poviem :D

Kamka_SL

svetlinka to je super tak to celkom rychlo potom asi nejake poranenie mozno rychlejsie vyliecit. ale co tu boli spominane aj mierne popaleniny to aj nejako schladi dane miesto?

harpera

Bia554 no to teda je :) Tak ano viac menej lebo v tomto som fakt nesikovna a nedavam si na to pozor ze proste varim a chytim nieco horuce, alebo vyfrkne na mna :D

bia554

harpera to je taky sikovny sprej ako tak pozeram podla fotky :) a ty ho teda prioritne pouzivas takto na mierne popaleniny? to ti vlastne spravi taky ochranny filter alebo? :)

kajka294

@svetlinka to som si vsimla ved aj na ruskach alebo respiratoroch sme to mavali takze ono co sa tyka nejakej ochrannej funkcie paci sa mi ak to ma aj taketo nejake liecivo alebo ako by som to nazvala :)

svetlinka

mircok tak sila ide o to aby to malo cas aj ucinkovat vies :) kajka294 presne tak, ono ked je niekde take striebro to si myslim ze je paradna zlozka na take hojenie :) harpera paradne ho mas ulozeny, len asi pozor na teplo zo sporaka :D radsej si ho daj dalej ked varis :)

harpera

Zeny tak vam poviem je super, ma ho doma takto na kuchynskej linke, lebo fakt co sa tyka aspon u mna ako prva pomoc pri hocicom, od odreniny cez vami spominane mierne popaleninky :) Kuchynske utierky su na mieste :D Neviem ako vy, ale toto u nas je nevyhnutna pomocka vedla sporaku, lebo ked varim tak to prska vsade :D