Odreniny!

alexaja

inak to by aj mna zaujimalo :) lebo teda mam predstavu, ze ok nejaka ta odrenina alebo proste bolacka, ludovo povedane a nieco si na nu dam a bude dobre :) lebo ako u mna je to tak, ze ak sa niekde buchnem zakon schvalnosti, stale zakazdym do toho isteho miesta a dlho sa mi to potom hoji.

kajana

kajka294 no a mas aj nieco take overene, ze co by na to mohlo pomoct? akoze ci aj babske recepty alebo aj z lekarni hocico :)

kajka294

ale tak jasne, ze zrejme opalenie nepomoze ale tak tmavsie nohy menej vidiet modriny a taketo vies ako :D ale jasne, tiez by nebolo na zahodenie mozno nieco mat take po ruke, co by pomohlo to riesit, ze aj ked sa mi nieco udeje napriklad pred svadbou a teraz co ako budem vyzerat :) chapeme sa

Kamka_SL

crocinka no len skoda ze to tak nefunguje :D to treba podporit volacim to hojenie. svetlinka a ty si na to aj teda nieco davas, alebo ako si na tom, ked sa oskries alebo teda mas nejaku modrinu odreninu?

crocinka

no bodaj by to tak bolo ze clovek ak sa aj oskrie alebo volaco a vyjde na slnko a uz to nevidiet :D horsie je ze to boli, ale tak myslim ze by sa dalo najst nieco na rychlejsie hojenie.

miskovicka69

Svetlinka haha no presne :D Som rada ze nie som sama, ale tak uznaj tiez to nie je normalne sa stale takto otlkat :D
Kajka294 a myslis ze by opalenie pomohlo? :)

kajka294

zienky treba sa sikovne opalit aby tie odreniny vidiet nebolo :D i ked viem o com hovorite, to ked vidim ja vacsinou teda na nohach aj modriny zelene modre, si tak poviem uff dievca ako futbalista :D

svetlinka

miskovicka69 tak som rada ze nie som sama :D ale vazne, aj ked sa snazim si davat pozor, tak aj tak sa volaco udeje, ze narazim do kniznice co mame doma alebo zakopnem a hotovo :D inak toho sa aj ja obavam, ze proste budem si chciet dat kratase alebo suknu a budem mat vsade odreniny alebo modriny :D

miskovicka69

No tak ja a odreniny, to je ako skoda slov :D Zakazdym a pri vsetkom ci uz o nabytok sa odriem, skrabanec modrina ostane, alebo sa buchnem alebo spadnem. Neviem no ale tak pokial by ste mi vedeli poradit, co robit aby sa tie odreniny pripadne rychlejsie hojili bolo by to super, kedze ide leto :D