Odreniny!

bia554

harpera to je taky sikovny sprej ako tak pozeram podla fotky :) a ty ho teda prioritne pouzivas takto na mierne popaleniny? to ti vlastne spravi taky ochranny filter alebo? :)

kajka294

@svetlinka to som si vsimla ved aj na ruskach alebo respiratoroch sme to mavali takze ono co sa tyka nejakej ochrannej funkcie paci sa mi ak to ma aj taketo nejake liecivo alebo ako by som to nazvala :)

svetlinka

mircok tak sila ide o to aby to malo cas aj ucinkovat vies :) kajka294 presne tak, ono ked je niekde take striebro to si myslim ze je paradna zlozka na take hojenie :) harpera paradne ho mas ulozeny, len asi pozor na teplo zo sporaka :D radsej si ho daj dalej ked varis :)

harpera

Zeny tak vam poviem je super, ma ho doma takto na kuchynskej linke, lebo fakt co sa tyka aspon u mna ako prva pomoc pri hocicom, od odreniny cez vami spominane mierne popaleninky :) Kuchynske utierky su na mieste :D Neviem ako vy, ale toto u nas je nevyhnutna pomocka vedla sporaku, lebo ked varim tak to prska vsade :D

kajka294

@svetlinka no pozerala som sa teda po nom na nete a veru to vyzera na slusny sprej teda. s ucinnymi latkami aj to vyzera ze je taky setrny k tej rane ze to nie je take drasticke riesenie :)

mircok

svetlinka aha hej jasne rozumiem, tak to je potom riadna sila, ked to v principe staci len ze max dvakrat za den. a to je jedno ci ide o odreninu alebo nejaku miernu popaleninu?

svetlinka

mircok vies co tak jeho zlozenie je take, ze proste staci ti ja neviem len dvakrat za den :) vies zase tiez nie je dobre nejake take rany dookola striekat alebo nieco na ne davat, treba pockat kym sa tam zacne to hojenie :) kamka_SL no akoby som ti to vysvetlila, ale ano on tak vlastne prilne k tomu miestu :)

mircok

kamka_SL az teraz ked som si to precital, reku to sa pytas to nehovoris ze ako to s tym liecenim funguje :D ale take nalepky som este nevidel to mas nieco konkretne na mysli?

Kamka_SL

svetlinka prosim ta a co si mozem predstavit, pod tym ze zaceli ranu, to spravi na nej nejaky povlak ktory ju zacne liecit alebo ako? :) jednak ale super, ze je to sprejova forma, ze to nie su nejake najlepky, ktore by sa mali davat priamo na ranu, to by som asi odpadla :D

mircok

svetlinka a to treba nejako pravidelne striekat, alebo je to take povedzme silne zlozenim ze len raz na zaciatku ked sa rana objavi a hotovo? ako to funguje?