Odreniny!

Svetla777

smoula vsak? tiez by som si to skor tak predstavila, ze sa oskriem a toto ked si nastriekam tak za par dni je po tom :D ale to asi sa aj mylim ci? :)

bronimira

A ako to vlastne vyzera? Ked tak mozte fotku pridat nech si predstavim, lebo ved radsej takto po osobnej skusenosti, lebo ci by som aj spravne nasla ak by som na webe hladala :)

alexaja

svetlinka prosim ta a co konkretne? :) to by ma zaujimalo :) lebo presne v tomto som taka nesikovna ze vecne si uz mozno aj hojacu ranu rozdrazdim :)

svetlinka

smoula a co konkretne myslis tym, ze ci je nieco kde by sa nemal pouzivat? :) ved jednoducho oskrenina, odrenina, mozno mierna popalenina mozes kludne striekat :) ci dieta alebo dospely.

smoula

@harpera prosim ta a to je na take skor ze oskriem sa alebo nieco na taky styl alebo? :) reku ci je aj take nieco pri com by sa nemal pouzivat co sa koze tyka :)

harpera

Miskovicka69 to je na take odreniny :) Pomaha hojit a tak sa "starat" o taketo bolave miesta to nazvem :) Tak vydrzi ti tolko, alebo teda podla toho kolko ho budes pouzivat ako casto :D

miskovicka69

harpera ako tak pozerám na fotke, aký je veľký prosím ťa ten sprej? oplatí sa takto kúpiť? lebo chcela by som si to tak porovnať čo sa týka aj toho ako dlho by vydržal :)

smoula

to by ste ma inak mohli inspirovat ze co take si davate lebo fakt som aj ja nemotorna, naposledny na zahrade som sa potkla o hadicu s ktorou som polievala no co vam poviem :D

Kamka_SL

svetlinka to je super tak to celkom rychlo potom asi nejake poranenie mozno rychlejsie vyliecit. ale co tu boli spominane aj mierne popaleniny to aj nejako schladi dane miesto?

harpera

Bia554 no to teda je :) Tak ano viac menej lebo v tomto som fakt nesikovna a nedavam si na to pozor ze proste varim a chytim nieco horuce, alebo vyfrkne na mna :D