Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

20zzz20

awojte dievcata .... chcela som sa opitat ze dokedy musim cakat ked som brala antibiotika ked chcem mat istotu .... naposledy som zobrala tabletku vcera vecer ... do kedy by som mala pockat ??? ... a este jedna otazocka ... velmi ste schudli pri tejto antikoncepcii ???

xxx8

velmi pekne dakujem. na prehliadky vždy chodím pravidelne lebo sa bojim o svoje zdravie. fakt velmi krásne dakujem za rady.

odpovedam

myslim, ze to nezavisi od telesnej hmotnosti. Napr. aj anorektickam sa dava antikoncepcia na vyvolanie menstruacie, pretoze kvoli nizkej hmotnosti ju stratili. Ale snad to nie je tvoj pripad :-). Kazdopadne, ked ti lekar tu antikoncepciu dal, tak by malo byt vsetko ok. Nezabudni chodit na pravidelne prehliadky, aby sa nasiel problem, ak sa nahodou vyskytne. Ale myslim, ze mozes byt bez obav, yadine je dobra antikoncepcia :-)

xxx8

jej super velmi pekne dakujem. a chcem sa este opytať, že či nevadi že mám malo kil a budem brať antikoncepciu yadine? krvné testy boli v poriadku tak doktorka mi ich odporučila ale nevie koľko mam kil.

odpovedam

za malo :-)

ak vies presne, kedy dostanes kramy, ak tri dni pred nimi vezmi ibalgin. A takisto tak sprav aj v 1. den menstruacie. Mali by sa zredukovat latky, ktore v tele sposobuju bolest. Ucinky antikoncepcie na plet pocitis az o niekolko mesiacov, no uz nasledujuca menstruacia by mala byt slabsia. Tak snad ti yadine sadne :-)

xxx8

jej dakujem si zlata uf. vies o par dni zoberiem prvú tabletku antikoncepcie no a prvy menstruačný den mam hrozné bolesti tak musim zobrat nejaku tabletku na bolest inak nevydržim. a čitala som že tie antikoncepčne tabletky mi na bolesti a pleť pomôžu až neskôr.

odpovedam

nie. velmi malo liekov ovplyvnuje antikoncepciu. Takze sa neboj :-). Ak nevies, ci dany liek ovplyvnuje yadine, tak si precitaj pribalove letaky k liekom. Ked tam nebude nic napisane, tak v poho mozes tie lieky pouzivat spolu s antikoncepciou :-)