Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

aluska

manzel a ty zas myslis len na sex..mam taky pocit ze ani tak nemyslis na svoju zenu ako myslis na sex..som zvedava aky si borec ty

manžel

Perfektná antikoncepcia, odkedy ju manželka užíva- asi 2 roky- sex mávame tak raz do mesiaca...proste Yadin=Neondit....a čo sa týka priberania- pribrala asi 10kg. Ale ona je spokojná, pretože má slabý menzes. Ja mám na to svoj názor a ......radšej ďalej nepíšem

claudia666

aluska.....dakujem za odpoved no rozhodla som sa tak zostalo mi uz len 5 tabletiek tak ich doberiem a pojdem k lekarke lebo ta vaha ma stve, mam len 17 rokov uz predtym som bola chuda ale mala som tych 50 kg aspon a bola som taka celkom normalna teraz vazim 45 a vyzeram strasne schudla som v nohach a je to dost vydno. Nic mi nechuti jest a kazde rano a vecer mi je zle az vraciam niekedy a mesiac v kuse uz krvacam takze som sex nemala.....uvidime ale dakujem :)))

aluska

claudia dober blister a chod sa poradit k lekarovi nech ti da inu..u yadine, yaz a yasminelle je celkom caste, ze sa z nej chudne, lebo nezadrziava vodu v tele ako ine hak, alebo aj zacne odplavovat vodu z tela, cize sa chudne
a neviem teda ale ked vracias tak aby sa ti neznizil ucinok hak..davaj si na to pozor

claudia666

ahojte baby.........nebudem vam brat tieto nazory lebo ako viem je to individualne ako na koho zaberie ale ja s nou dobre skusenosti nemam beriem ju iba necely mesiac a je mi stale zle som unavena a stale krvacam dokonca aj vraciam, schudla som po 2 tyzdnoch 4 kg co som vobec nechcela teraz vyzeram strasne neviem ci ju mam hned vysadit abo dobrat blister a potom sa poradit s lekarom pre inu lebo mam zdravotne problemy a HAK potrebujem prosiiiiim poradte mi!!!:((((

levicaaaaa

chichichi: takúto informáciu by si v letáčiku ani nenašla...
ťažko povedať kedy je ten správny čas na dieťa po vysadení HAK.
niektorí lekári vravia, že sa o to môže pár pokúsiť aj hneď ďalší mesiac po vysadení, niektorí odporúčajú čakať aspon 3 mesiace, ale momentálne sa asi väčšina lekárov prikláňa k možnosti prvej , a to: že hneď po vysadení sa môžte o to pokúsiť a nič sa nestane ak otehotnieš...

ja osobne mám na to iný názor, a určite sa aj v budúcnosti inak zariadim, no to teraz nieje dôležité...