Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

yadine

Baby, Vam sa kramy predlzili len preto, ze ste yadine zacali brat v nespravny den. Teraz ale neviem isto, ci to ma byt v prvy alebo ten osmy den menstruacie, lebo som zacinala uz davno. Vsak to s novymi skuste opacne ako pri tychto a uvidite zmenu. Tiez sa mi to s jednymi tabletkami stalo a nechapala som vtedy. Dlho som hladala tie spravne a yadine mi sedia najlepsie. A tiez som z nich vobec nepribrala, pretoze sa stravujem zdravo a mam pocit, ze som este aj chudsia.
Prajem vela stastia v hladani tej spravnej ATK

inka7

Milá Nikola,,, zato, že ty si z HAK nepribrala, neznamená, že ostatné dievčatá nemusia... Ak o tom nevieš, tak HAK zadržuje vodu v tele.. Nemusíš ani nič jesť, a aj tak z HAK priberieš... Najskôr si všetko prever a potom davaj bezcenné rady... !!!!

tereza

Musim sa priznat ze som vysadila tieto antiko tabl. lebo mi robili dost zleho.najprv som mesiac krvacala ,potom mi lietal tlak,puchla som a na intimnosti som vobec nemala chut.ked som s nim prestala vsetko sa vratilo do normalu.musim ale povedat ze mam kopu zname co to znasaju.mne robil fakt len problem za problemom.myslim si ze je to individualne.

nikola

Mile damy,
z ATK sa nepribera!!! Moze len zvysit apetit, a ked sa neviete krotit a ladujete, tak sa nedivte ze priberate! Len to potom nezvalujte na HAK. Yadine je vynikajuca! Ja beriem HAK uz osem rokov, ani deko navyse, lebo si davam pozor a zdravo sa stravujem.
Takze hladajte problem niekde inde

zizi

neviem či íšeš o tom čo ja myslim ale ked su to natikoncepčne a volaju ja yanine tak ja som mala s nimi velke problemy 2 masiace som nemala pri nich menštruaciu a pribrala som velmi no a za to že stoja 1400 korun je to ako brutal a to ma moj ex doktor ubezpečoval že su najlepšie na svete ,ale ten doktor bol mantinel ako hora