Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

6katka6

levicaaaaa.... precitala som ti ten navod ,,, ja som zabudla zobrat 5 tabletku ... a zobrala som ju az o 9 dnes ale mala som ju zobrat o 2 vcera poobede .... to je rozdiel 19 hodin .... ale sex som mala vcera vecer o 9 tak mozem byt tehotna ak tieto tabletky uzivam presne ... a uz dlhu dobu /???

levicaaaaa

6katka6 , záleží na tom, ktorá tabletka v poradí to bola, ale ešte skôr ako tu na to budeš odpisovať ti odporúčam zobrať do ruky príbalový leták a tam je napísaný presný postup čo robiť v prípade zabudnutia tabletky v tom ktorom týždni

6katka6

ahojte babenky mam k vam jednu otazocku ... ked som vzdy tuto antikoncepciu brala pravidelne a v nedelu som ju mala zobrat o druhej ale som zabudla a som mala sex s frajerom a zobrala som ju az v pondelok rano je to problem ú????

aluska

manzel ja tiez beriem antikoncepciu tak asi viem o nej viac nez ty..a ziadna nechut sexu sa u mna nekonala..je to smola tvojej zeny ze sa to stalo akurat jej...nech ich zmeni
a nechapem preco to nepovies jej ale stazujes sa cudzim ludom..my ti ajtak nepomozeme, co mame ist za nou a presvedcit ju?ked to nevadi tvojej zene ze pribrala 10kg...jej problem.,ja by som to nedopustila, radsej by som ich vysadila..

manz.

Chyba je baby vo Vás...nie som žiadny supermilenec, a ani nemyslím stále na sex, ale myslím, že po 15 ročnom manželstve je sex raz do týždňa určite normálny!!! Pýtala sa niektorá na skúsenosti s yadinom....takže ešte raz- je to hormonálne svinstvo, kde je žena podráždená so všetkého...a vy dve co mi radite sa spamätajte tiež.