Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

Predám...

Ahojte,
súrne hľadám záujemkyňu o 2 blistre antiky Yadine. Predala by som ich cca za 25 eur. Hľadám súrne, pretože mám momentálne prestávku a už si potrebujem zmeniť tabletky,no a v nedeľu by som mala začať brať ďalšie balenie. Ak by niekto rýchlo reagoval, tak by som si zbehla už teraz ku gynde po nové a predala tak obidva blistre. Ak nie, tak pre nie veľmi veľký dostatok času začnem ešte jeden brať a budem ponúkať iba jeden blister za 12,50 eur. Prípadné záujemkyne píšte na mail. Ďakujem

zábudlivka

Jeden den som vynechala Yadine.Na druhý den hned som si to dala.Začala som mať špinenie.Ako ste na tom vy?Prestalo?Pýtala som sa gynekologa,mám brať dalej,no môže byť špinenie či krvácanie.

Veronika185

Viete co baby, precitala som si vase nazory. Uz asi rok beriem Yadine a pribrala som asi 8 kil a vobec sa nevyhovaram. Predtym som brala inu antikoncepciu a tiez som pribrala. Zadrziava sa mi voda v tele a to vam spravi hned par kilo, mam chut do jedla a vyskusala som si dietu s cvicenim a za 2 tyzdne sa nepohol ani gram tak o com to je? tie nazory ze niekto pribere a niekto schudne, podla toho by som si antikoncepciu urcite nevyberela to je strasne individualne, ale hlavne neverim ze tie baby co maju tendenciu priberat a ak uzivaju hociaku antikoncepciu nepriberu nic alebo ze by dokonca schudli. Hovorim za par rokov uzivania a stojim si za tymto nazorom. Teraz som vysadila antikoncepciu a priatel si mysli ze schudnem za mesiac to com som nabrala. A pritom ja znasam vsetky obtiaze okolo antikoncepcie a tiez ze otehotniem.....pisem to teraz lebo som strasne nastvanananananan!!!!!

vein

ahojte vie mi tu niekto poradit prosim,uz asi rok beriem antikoncepcne tabletky Minerva a za posledne tri mesiace som zacala priberat asi 10 kil hmm je to normalne ze sa mi vaha tak zmenila??

miska007

mary 06 - ja mam ten isty problem, po prvom baleni nemam menstrulaciu. Ako si dopadla u doktora? Ja sa knemu len chystám. Daj vedieť

díky

nelly15

moja mama nič nepribrala ba ešte aj schudla za dva roky z 60 kg na 48 kg...ale asi nie kvoli tabletkam,ale chvali ich velmi

mary06

Ahojte baby. Mam taky problem, ze po dobrati mesacnej davky Yadine som prvy krat nedostala menstruaciu... robila som si aj testy, ale tehotna nie som. trosku som sa zlakla, tak sa chcem spytat ci s tym niekto nemate nejaku skusenost, inak beziiiiim k lekarovi.
Dakujem.

liana_

moja skusenost s yadine:
schudla som 3-4kg v priebehu 3mesiacov
plet sa mi zlepsila
ale pozor, vlasy mi zacali nadpriemerne padat!